אחרי 7 חודשים: בר בלפר משדרת

גלי צה"ל חגגה היום יום הולדת 60, ביום שידורים מיוחד שבו שידרו בוגרי התחנה תוכניות שמעולם לא הגישו בעבר. יוצאת דופן הייתה חיילת אחת בר בלפר שדווקא חזרתה לתפקידה המקורי הצליחה לרגש את המאזינים ואת אנשי התחנה

עשרות כתבים מכל שנות פעילותה של תחנת הרדיו הוותיקה גלי צה"ל הגיעו היום לחגוג 60 שנה להיווסדה. ההתרגשות הייתה גדולה כשכוכבי התחנה שידרו או ערכו תכניות שמעולם שידרו או ערכו קודם - אך דווקא כתבת חדשה יחסית הצליחה לרגש יותר מכולם.

כאן בחדשות 2 באינטרנט אנו מעבירים לכם את האירוע בשידור חי

בניגוד למשחק הכיסאות שנערך באולפני התחנה, הכתבת בר בלפר - שחזרה לתפקידה המקורי אחרי תאונת הדרכים הקשה שעברה לפני כשבעה חודשים, וצליחה לרגש את המאזינים ואת אנשי התחנה כששידרה כתבה בנושא חדשות חוץ מעל גלי האתר.

"רבים מהצופים במתרחש העלו את הסברה שאלו חייזרים. המקרה נבדק בממשלה, חיל האוויר ורשות שדות התעופה, ולא נמצא הסבר", נשמע קולה של לפר במהלך כתבה שהושמעה בשידור המיוחד. כזכור, בלפר שימשה כתבת חדשות החוץ בתחנה לפני שנפצעה אנוש בתאונה.

אבל בלפר הייתה היחידה היום שמילאה את תפקידה המקורי. אם השכמתם מוקדם הייתם יכולים לשמוע כבר ב-6:00 בבוקר את דורי בן-זאב ששב אל המיקרופון והגיש את תכנית קריאת העיתונים, "יוצאים לאור". את כתבי יומן החדשות הנוכחיים החליפו כוכבי מחלקת החדשות מכל הזמנים שידווחו עבור המשדר מן השטח. ושדרני עבר הגישו תכניות שונות בהם: לינוי בר גפן, מירב מיכאלי, יעקב אילון ועוד.

עוד בנושא:

צפו: אמני ישראל חוגגים 60 שנה לגל"צ