פ"ת: אוטובוס פגע ברכב וגרר אותו לתוך בניין

אוטובוס של חברת "קווים" שנסע הבוקר ברחוב שטמפפר בעיר, התנגש ברכב, פצע את הנהגת באורח קשה - ולאחר מכן עלה על המדרכה והתנגש ברכב נוסף ובבניין מגורים. 14 יושבי האוטובוס נפצעו קל. המשטרה חוקרת את נסיבות התאונה

אוטובוס נוסעים פגע בשעות הצהריים המוקדמות במספר כלי רכב ברחוב שטמפפר בעיר, גרם לפציעתו של אדם אחד באורח קשה ולפציעתם של 14 נוספים באורח קל. כוחות משטרה והצלה רבים נמצאים בזירת התאונה, וכל הפצועים פונו לקבלת טיפול בבית החולים "בילינסון" בעיר.

נהגת הרכב הפרטי, קשישה בת 80, נפצעה באורח קשה בתאונה, וכוחות הכיבוי חילצו אותה ממנו. מבדיקה ראשונית של המשטרה עולה כי האוטובוס התנגש ברכב - ולאחר מכן עלה על המדרכה, התנגש ברכב נוסף - ונעצר רק בבניין מגורים ברחוב. כוחות גדולים של כיבוי והצלה זרמו לאירוע, וזק"א אף הכריז על התאונה כאירוע רב נפגעים.

הצטרפו לשידור החי והמיוחד מחגיגות 60 שנה לגל"צ

"פצועים שכבו לצד האוטובוס"

"מדובר בתאונת דרכים בין אוטובוס לרכב פרטי, בו נפגע קשה חלקו הקדמי של האוטובוס", סיפר היום אורן שישיצקי, דובר שירותי כבאות פ"ת, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "נהגת הרכב הפרטי נפצעה באורח בינוני".

לדבריו, כתוצאה מהתאונה, עלה האוטובוס על המדרכה, התנגש בגדר של בית פרטי - ולאחר מכן באחד מקירותיו. רק כך הוא נעצר בסופו של דבר. "כשהגענו למקום הייתה המולה רבה של אזרחים באזור התאונה, ומספר פצועים מהאוטובוס היו מוטלים לצדו", הוסיפו במכבי האש.