ראשל"צ: גורי חתולים הוטחו על הקיר ומתו

תושבת ראשון לציון שנהגה להאכיל גורי חתולים מתחת לבניין מגוריה, הזדעזעה למצוא אותם אמש מתים לאחר שככל הנראה הוטחו באכזריות בקיר. לאחר שהגישה תלונה במשטרה היא מספרת כי דיירי הבניין איימו להרוג את החתולים אם לא יעזבו את המקום

החתולים נמצאו כשהם מתים (חדשות 2)

חשד להתעללות קשה בבעלי חיים בראשון לציון: שני גורי חתולים נמצאו מתים מתחת לבית מגורים בעיר, לאחר שעל פי החשד הוטחו בעוצמה על קיר. אחת השכנות שמצאה אותם מאשימה: דיירי הבניין רצו שהחתולים יורחקו מהבניין ואיימו להרוג אותם.

גלינה פינקלשטיין, שנהגה להאכיל את הגורים באופן קבוע, היא שמצאה אותם שוכבים ללא רוח חיים ומיהרה להגיש תלונה במשטרה. "שמעתי צעקות נוראיות של החתולים וחשבתי שהם רבים", היא משחזרת. "כשיצאתי לזרוק את הזבל ראיתי אותם מתים ככל הנראה מהרג".

לדבריה, המראות שנגלו לעיניה היו קשים ביותר. "הקירות היו מלאים בדם", סיפרה. "ככל הנראה זרקו בכוח את החתולים על הקיר". לטענת פינקלשטיין, השכנים שגרו בבניין אינם היו מרוצים מכך שהאכילה את הגורים.

לדבריה, אחד השכנים אמר לה שהוא לא רוצה שהחתולים יחיו שם. "הוא אמר שיילך לראש העיר ואיים שיהרוג את החתולים", מגלה פינקלשטיין. בנוסף היא מספרת כי גם יו"ר ועד הבית התבטא נגד החתולים ואמר שאסור לתת להם אוכל.

בעמותת "תנו לחיות לחיות" ביקשו להדגיש לאחר המקרה כי המקרה הזה מצטרף למקרים רבים של התעללות בבעלי חיים. עוד הם ביקשו מכל היכול להירתם למלחמה למען בעלי החיים ו"למען בני האדם שאיבדו צלם אנוש".

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק