התינוקת שפיספסה את ה-10.10.10 בשעתיים

כאשר התקרב מועד הלידה, ציפו במשפחת גיגי רק לדבר אחד: ללידתה של התינוקת בתאריך ה-10.10.10. אלא שלמרבה האכזבה, התינוקת יצאה לאוויר העולם יום קודם לתאריך הנכסף. "אמרתי רק שתחזיק מעמד, עוד שעתיים וחצי למנייאק", אמרה חמותה, שבוודאי תסתפק בתינוקת בריאה

כמו בכל בתי החולים בארץ, גם בבית החולים בילינסון שבפ"ת התכוננו היום ללחץ חריג של אימהות וברחמן התינוקות שיזכו בתאריך מיוחד שיוטבע על תעודת הלידה שלהם: 10.10.10.

כאשר הגיעה אמש שני גיגי לחדר היולדות בבית החולים, היא לא דמיינה כמה עיסוק יהיה סביב התאריך הזה. "לי זה לא שינה", אמרה אמה אורלי, "רק רציתי שתיגמר הלידה בשלום ושהילדה תהיה בסדר. התאריך זה שולי". לחמתה של שני, עמליה, דווקא התאריך בו תיוולד נכדתה שינה מאוד. "ב-21:30 אמרתי 'יאללה שתחזיק, עוד שעתיים וחצי למנייאק', אבל זה לא ממש עזר".

בניגוד לשני, היו הורים שכיוונו בדיוק ועשו הכל, על מנת שהיילוד החדש ייצא לאוויר העולם בתאריך היוקרתי והנוצץ. "הגענו ביום שישי לבית החולים, והם רצו לאשפז אותי, אבל בעלי אמר לי שנחזור הביתה כדי שאלד ביום ראשון". כך סיפרה שירן אברהמי, יולדת טרייה.

אם נולדו בתאריך הנחשק או אם לאו, נאחל לתינוקות רק בריאות. ולהורים נספר שיש להם עוד שני סיכויים לתאריכים מהסוג הזה בשנתיים הקרובות. מזל טוב!