יש זוכה בארוחת בוקר עם אשטון קוצ'ר

חן הררי, בת 15 מרעננה, זכתה במקום הראשון בפרויקט חברי המערכת של חדשות 2 בפייסבוק ותגיע עם אחותה לארוחת בוקר משותפת יחד עם השחקן המפורסם אשטון קוצ'ר. אלה שלא הצליחו לזכות בפרס, מוזמנים להמשיך ולשאול את קוצ'ר שאלות שיוצגו לו מחר, וכמובן להמשיך ולהשתתף בפרויקט "חברי המערכת" של חדשות 2 בפייסבוק

פרויקט חברי המערכת מחלק פרס ראשון (חדשות 2)

בשבועות האחרונים הייתה לכם, חברי חדשות 2 בפייסבוק, הזדמנות להיות חלק מהמערכת שלנו. עשרות הצעות מעניינות לכתבות התקבלו, וחלקן אף עלו לאוויר.

אבל מה שהיה יותר מעניין במבצע הוא הפרס הראשון: כניסה לארוחת בוקר בה משתתף השחקן המפורסם אשטון קוצ'ר. מי שזכתה בהזמנה היוקרתית היא חן הררי, בת 15 מרעננה, שתגיע מחר יחד עם אחותה דניאל לפגוש את קוצ'ר שמתארח בכנס בזק אקספו שייערך בגני התערוכה בת"א.

הגולשים שלא הצליחו לצבור מספיק נקודות כדי לפגוש את קוצ'ר, יוכלו לשאול אותו שאלות בדף חברי המערכת של חדשות 2 בפייסבוק. על השאלות יענה קוצ'ר מחר במסגרת כנס בזק אקספו.

אנחנו מזמינים אתכם הגולשים להמשיך ולהצטרף למועדון חברי המערכת, לצבור נקודות ולזכות בפרסים נוספים כמו למשל יום סיור מרתק במערכת חדשות 2 שבנווה אילן, או האפשרות לקנות לייקים ממגישי החדשות שלנו.

הצטרפו לפרויקט "חברי המערכת" - חדשות 2 בפייסבוק