הכירו את התינוקות שנולדו ב-10:10 ב-10.10.10

לאחר שרבים תכננו חתונות ואירועים דווקא ביום בעל התאריך העגול ביותר בעשור, היו מספר אימהות שכלל ללא מאמץ זיכו את ילדיהם בתאריך הלידה המקורי. במרכז הרפואי הלל יפה בחדרה נולדה תינוקת בדיוק בשעה 10:10. מנהל חדר הלידה הודה: "מורגשת תכונה נרגשת בחדר לידה ועליזות גדולה מהרגיל"

מספר אימהות מאושרות במיוחד זכו היום לא רק בתינוק חדש, אלא בתינוק עם תאריך הלידה הכי עגול שניתן. למרות שרוב האימהות לא ניסו במכוון ללדת דווקא היום, לא יכלו להסתיר את התרגשותן מזמן לידתן של התינוקות - השעה 10:10 בתאריך ה-10.10.10.

למרכז הרפואי "הלל יפה" בחדרה, הגיעה היום מימי וול שרון מקיסריה, כדי ללדת את בנה הבכור. בשעה 10:00 בדיוק יצא התינוק לאוויר העולם במשקל 3.625 קילוגרם. לדבריה היא לא התאמצה כלל כדי להגיע ליעד.

אך מי שהיתה בעלת התזמון המושלם ביותר היא האלה עוויסאת מבקעה אל גרבייה, שילדה את בתה ב-10:10. זאת הלידה הרביעית של האלה בת ה-30, ובתה השלישית במספר. אחראי חדר הלידה בבית החולים ד"ר חיים דוד, סיפר כי גם לדעתו מדובר בתאריך סמלי במיוחד.

"מורגשת תכונה נרגשת בחדר לידה ועליזות גדולה מהרגיל על כל תינוק שנולד, כי אכן מדובר בתאריך מיוחד במינו", הוא מספר. אך לדבריו עדיין לא נתקבל באם שתיכננה והתאפקה במיוחד כדי ללדת התאריך המדויק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק