בזמן שנחתם: סיכום חדשות הסופ"ש

חילוץ הכורים בצ'ילה הגיע לשלב המכריע והמסוכן ביותר לקראת הכנסת קפסולת החילוץ. ציפי לבני הגיעה לאולפן "פגוש את העיתונות" שם שברה שתיקה ותקפה את ראש הממשלה, נסראללה יצא מהבונקר, נטע עץ ורץ מיד להסתתר שוב, גופה נמשתה מהחוף בנתניה וילדה בת 6 נהרגה. אלו החדשות שפספסתם

עיניי כל העולם נשואות לצ'ילה, שם הגיע חילוץ הכורים הלכודים לשלב המכריע, שהוא גם המסוכן ביותר. בשעות הצהריים (שעון ישראל) הסתיימו עבודות חפירת המנהרה לחילוץ הכורים. המקדח העצום בו השתמשו סיים עבודתו לחלל בו לכודים 33 הכורים יותר מחודשיים. את פעולות החילוץ אנו מעבירים בשידור חי ורציף בחדשות 2 באינטרנט.

כשהסירנה בישרה את סיום החפירה הראשונית, בני המשפחה וצוותי החילוץ במקום פתחו בצהלות שמחה. 625 מטרים בעומק האדמה, נשברו הסנטימטרים האחרונים של האבן שמפרידה בין הכורים לתעלת החילוץ.

נסראללה יוצא מהמחבוא - ומיד חוזר

ואם נחזור לאזור שלנו - מנהיג חיזבאללה חסן נסראללה יצא היום מהבונקר והופיע לעיני המצלמות. נסראללה הגיע לרובע מגוריו בעבר, הדאח'יה בביירות, ונטע שם עץ, חלק מפרויקט נטיעות גדול שמתקיים בימים אלה בלבנון.

מדובר בצעד שנועד להיות להתריס נגד ישראל. במהלך זה מנסה להראות מנהיג חיזבאללה כי איש לא יכול לפגוע בו, אבל מיד אחרי הנטיעה חזר נסראללה אל הבונקר.

תעלומה בנתניה: גופה נמשתה מהים

בשעות הבוקר זיהו מצילים בחוף סירונית בנתניה גופה שתקועה בין האבנים בשובר הגלים במי החוף. בגלל הים הסוער והמיקום הבעייתי, הם לא הצליחו להתקרב אליה במשך שעות.

לאחר מאמצים רבים הכרוכים בסיכון חיי המחלצים, הצליחו לחלץ את הגופה, הנמצאת המצב ריקבון מתקדם ובלתי ניתנת לזיהוי. במשטרת נתניה לא התקבל דיווח על נעדר ואחד הכיוונים שנבדקים הוא האם מדובר בגופתו של רדני כהן, הצעיר ששם קץ לחייו בקפיצה מספינת המג'יק 1.

ציפי לבני שוברת שתיקה ותוקפת את נתניהו

יו"ר האופוזיציה ציפי לבני הגיעה לראיון בלעדי באולפן "פגוש את העיתונות" כדי לשבור שתיקה. אחרי שגולשים רבים בחדשות 2 בפייסבוק שאלה לאן היא נעלמה - היא השיבה.

"רציתי לתת לנתניהו את חופש הפעולה למשא ומתן שמגיע לישראל. אם הוא יכול לקבל כל החלטה שממשיכה את המו"מ - אני צריכה לתמוך ולברך. אנחנו אופוזיציה אחראית", אמרה. לאחר מכן תקפה את נתניהו ואמרה כי הוא מגלה הססנות ובכך מחליש את ישראל ופוגע בה.

בת 6 נהרגה בתאונה

ילדה בת 6 נהרגה מרכב פרטי באזור חורה שבנגב. היא פונתה על ידי צוות טיפול נמרץ לבית החולים סורוקה שבבאר שבע, שם נלחמים הרופאים על חייה ללא הצלחה. המשטרה חוקרת את נסיבות האירוע.

ובאילת - שישה אנשים נפגעו קל משאיפת עשן בשריפה שפרצה במלון "קלאב הוטל" בעיר. הכבאים פינו מספר אנשים מהבניין והצליחו להשיג שליטה על האש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק