הנהג שדרס תינוקת ישב בעבר בכלא על נהיגה תחת השפעת אלכוהול

תינוקת בת חודשיים נפצעה הלילה באורח קשה בתאונת דרכים בצומת קפלן ברחובות, לאחר שרכב שהתפרץ לצומת ברמזור אדום התנגש ברכב בו נסעה עם הוריה. בחקירת המשטרה התברר כי הנהג, שהיה תחת השפעת אלכוהול, כבר ריצה בעבר עונש מאסר בגין נהיגה תחת השפעת אלכוהול. מחר הוא יובא להארכת מעצר

נהג תחת השפעת אלכוהול - שוב. צילום ארכיון (חדשות 2)

נהיגה סדרתית תחת השפעת אלכוהול: הנהג שחצה הלילה ברחובות צומת באור אדום כשהוא תחת השפעת אלכוהול ודרס אם ותינוקת - ישב כבר בעבר בכלא בגין נהיגה תחת השפעת אלכוהול.

תאונת הדרכים הקשה אירעה הלילה בצומת קפלן ברחובות, כאשר רכב פרטי התנגש ברכב נוסף. כתוצאה מההתנגשות נפצעה באורח קשה תינוקת בת חודשיים, ואמה נפצעה קל. מחקירה ראשונית של התאונה עולה כי הנהג הפוגע נהג תחת השפעת אלכוהול וכי הוא נכנס לצומת ברמזור אדום ופגע ברכב, בו נסעו זוג הורים ובתם התינוקת. בת החודשיים פונתה מהמקום עם פגיעת ראש קשה.

בחקירתו של הנהג הפוגע, בשנות ה-40 לחייו, התברר כי לפני 19 שנה הוא היה מעורב בתאונת דרכים קשה באזור חולדה, כשגם אז הוא נהג תחת השפעת אלכוהול. בעקבות התאונה אז נשלח הנהג לשנת מאסר בפועל ול-10 שנות מאסר על תנאי. אלא שהעונש הזה, כך נראה, לא הרתיע אותו מלשוב ולעלות על ההגה כשהוא שתוי. הנהג החשוד יובא במוצאי שבת להארכת מעצר בבית המשפט.

שי מזרחי ממשטרת מרחב שפלה מסר מוקדם יותר לחדשות 2 באינטרנט כי "הנהג הגיע מכיוון ביל"ו לכיוון גדרה, נסע דרומה. הרכב נפגע ניסה לפנות שמאלה לתוך בית החולים קפלן ואז אירעה ההתנגשות. בבדיקה שהתבצעה לנהג לאחר התאונה, התברר שהוא שיכור. הוא ייחקר בשעות הקרובות ועל בסיס הממצאים יוחלט על המשך ההליכים בעניינו", אמר מזרחי.

התינוקת כאמור סובלת מפגיעת ראש, דימום פנימי ושבר בצלע. הוריה נמצאים ליד מיטתה. מבית החולים שיבא בתל השומר, לשם הועברה התינוקת, נמסר כי היא מצבה התייצב וכעת מוגדר - בינוני ויציב. היא מאושפזת בטיפול נמרץ.

אתמול: בן 6 מת מפצעיו לאחר שנפצע קשה

בני משפחת הילד בן ה-6 שנהרג אתמול בתאונת דרכים בירושלים, כשרכב פגע בו כשעמד על המדרכה, עדיין מתקשים לעכל את מותו. בזמן שהם מתאבלים, אחותו בת ה-5 שנפגעה גם היא עדיין מונשמת ומורדמת בבית החולים ולא חל כל שינוי במצבה.

היום בשעה 12:00 בצהריים יובא ההרוג למנוחות באבו-גוש. אביו של הילד, שנפגע קל בתאונה שוחרר הלילה לביתו וישתתף מחר במסע ההלוויה.

עם זאת ייאלצו בני המשפחה לחלק את זמנם בין הבית לבין בית החולים הדסה עין כרם שם מאושפזת הבת שנפצעה. הרופאים החליטו הלילה להשאיר אותה מורדמת ומונשמת לארבעת הימים הקרובים, ואז לדון במצבה.

הנהגת שפגעה בבני המשפחה וחשודה בגרימת מותו של הילד שוחררה אתמול בשעות אחר הצהריים לביתה בתנאים מגבילים, וזאת על פי בקשת המשטרה. הנהגת שוחררה בערבות של 10,000 שקלים, דרכונה ורישיונה הבינלאומי הופקדו בכספת והוטל עליה צו איסור יציאה מהארץ.

"אנחנו עדיין בהלם ומנסים לאסוף את עצמנו ממה שקרה", אמרו היום בני המשפחה בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. בני המשפחה נמצאים כל הזמן ליד מיטותיהם של הפצועים ומחכים לשיפור במצבה של בת ה-5.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק