קרובי משפחתו של בן ה-16: "אלוהים רצה אותך לידו"

בני משפחתו של דור נחשון ז"ל שנמצא אתמול ללא רוח חיים בתחנת הדלק בחולון עדיין מתקשים לעכל את האובדן הפתאומי. מאות הגיעו לבית העלמין בחולון, שם ליוו אותו בדרכו האחרונה והתקשו להסתיר את כאבם. קרוב משפחתו: "כל החברים שלך פה שואלים: 'מה נעשה בלעדיך?'"

מאות ליוו למנוחות את דור נחשון ז"ל - הנער בן ה-16 שמת אמש בנסיבות מסתוריות בכניסה לתחנת הדלק בחולון. חברים רבים של הנער מבית הספר גמנסיה "נבון" שבו למד לקחו חלק בלוויה, וכיסו את חלקת הקבר שבה נקבר חברם ללימודים.

קרובי משפחתו של דור התקשו להסתיר את כאבם בזמן שהובילו את גופתו לחלקת הקבר בבית העלמין בחולון: "איך לקחו אותך עם החיוך שלך?", אמרה אחת מהן בבכי. "כל החברים שלך כאן, מה הם יעשו בלעדיך?", קראה.

"קניתי לך חולצה שרציתי להביא לך ולא הספקתי", הוסיף קרוב משפחה מעל הקבר ואחר התנחם: "לאלוהים הייתה תכנית, הוא רצה אותך לידו".

רוני אברהם, פרמדיק שהגיע למקום, סיפר לחדשות 2 באינטרנט על האירוע: "עוברי אורח החלו בפעולות החייאה בנער וכשהגענו המשכנו במאמצי להשיבו לחיים. כעבור כ-40 דקות נאלצנו לקבוע את מותו". אברהם הוסיף והסביר כי "זהו אירוע חריג שנער מתמוטט כך בפתאומיות ולכן המשטרה מעורבת בחקירה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק