הנעדרת בת ה-13 נמצאה בריאה ושלמה

אחרי קרוב ליומיים במהלכם היה חשש כבד לחייה - נמצאה הלילה טל אליעזרי בת ה-13 שהוכרזה נעדרת, כשהיא ישנה שנת ישרים על ספסל באמצע באר שבע. עוברת אורח זיהתה אותה ודיווחה מיד למשטרה. קודם לכן אמרה אמה של טל לחדשות 2 באינטרנט: "מקווה לראות אותה בקרוב"

נמצאה בריאה ושלמה: טל אליעזרי בת ה-13 שנעלמה משטח בית ספרה מאז יום שני בבוקר - אותרה כשהיא בריאה ושלמה.

עוברת אורח שצעדה הלילה סמוך לקניון "ביג" בבאר שבע זיהתה את הנערה כשהיא ישנה על ספסל ציבורי. האזרחית זיהתה אותה מיד מהתמונות שפורסמו בכלי התקשורת, ודיווחה למשטרה. השוטרים שהגיעו למקום לקחו את טל לבדיקה רפואית, ובהמשך היא תוחזר לבית הוריה בכפר סבא.

זו הפעם השלישית שטל בת ה-13 מוכרזת נעדרת, ואז נמצאת כעבור כמה שעות או ימים בשלום. כעת יבדקו במשטרה מה גרם לה לברוח שוב, על מנת לנסות ולמנוע את הישנותה של התופעה.

"אני מקווה לראות את בתי בזמן הקרוב", אמרה אמש טרם מציאתה אמה איילת לחדשות 2 באינטרנט. למרות שאין זו ההיעדרות הראשונה של הצעירה, שכבר ברחה בעבר, הפעם הדאגה גדולה יותר. "הפעם החשש כבד", מדגיש דני פריזדה, מנהל הפנימייה באופקים בה שוהה טל.

פריזדה סיפר כי הנערה עלתה על ההסעה לבית הספר, אך לא הגיעה לכיתה. חבריה לספסל הלימודים סיפרו כי לא הבחינו בהתנהגות חריגה מצדה או בסימנים שיכולים היו לרמוז על היעדרותה. "זו ילדה מאוד מתבודדת, אבל מאוד אמיצה", ציין המנהל, "הבריחה, ההיעלמות - זה חלק מהאופי שלה".

סמוך לשעה 09:00, לאחר שהתברר כי טל איננה, דיווחו בבית הספר למשטרה שהחלה בחיפושים נרחבים אחר הנערה שקיים חשש לחייה. הלילה, כאמור, היא נמצאה בריאה ושלמה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק