האם שאיבדה את בנה בתאונת דרכים: "זה הגורל"

אירית קיפר איבדה את בנה עדן בן ה-10 בתאונת דרכים סמוך למבוא דותן. "קשה להתעורר בבוקר ולא לשמוע את הצחוק שלו", היא מתקשה להתמודד עם הטרגדיה. היום מלווה אירית את בעלה, נהג הרכב שנפצע בתאונה, ולא מאשימה איש: "זה הגורל"

שלושה שבועות לאחר התאונה הנוראית בצפון השומרון, בה נהרגו עדן קיפר בן 9, דניאל עמרם בן 14, ניב נסב בן 10, מדברת אירית קופר, שאיבדה את בנה בהתנגשות בין הטרקטור הפלסטיני והרכב בו ישב אביו של עדן ז"ל, על האסון.

"זה קרה כי זה הגורל", היא משוכנעת ומדגישה: "אנו לא תולים את האשמה באף אחד". אירית מלווה את בעלה שנפצע באירוע ולא מסתכלת אחורה: "זה לא כי הוא נהג, זו יכולה הייתה להיות אני".

התאונה התרחשה לאחר שאביו של אחד הילדים אסף את שלושת הילדים במשאית כדי להחזיר אותם לבתיהם בישוב מבוא דותן. במהלך הנסיעה פגעה המשאית בטרקטור הפלסטיני שנסע ללא אורות והתהפכה על הצד.

החיים מאז, כך מספרת האם, השתנו מהקצה אל הקצה. "קשה מאוד להתעורר בבוקר ולא לשמוע את הצחוק שלה", היא מודה, "אין למי להכין סנדוויץ'".

היום הועבר בעלה עמוס לבית לווינשטיין, שם צפוי תהליך השיקום שלו להיארך חודשים ארוכים. בשל הנסיעות הארוכות אירית טרם שבה לביתה במבוא דותן וכבר חולמת על החזרה ליישוב: "החום והאהבה חסרים לי".

הטרגדיה הענקית לא פגעה גם ביחסיה עם משפחותיהם של דניאל וניב, שמבקשות לנחם אחת את השנייה. "הם היו כמו הילדים שלי", מעידה אירית בכאב עצום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק