אוטובוס מחץ למוות הולכת רגל

טרגדיה באשדוד: הולכת רגל נלכדה מתחת לגלגלי אוטובוס ברחוב רמב"ם בעיר בעת שחצתה את הכביש בקרבת מעבר חצייה. האישה נהרגה במקום ולצוות נט"ן לא נותר אלא לקבוע את מותה. עדי ראייה שהיו במקום אמרו כי הפגיעה בראשה כל כך קשה ולא ניתן לזהותה. האישה שליוותה אותה נפצעה קל

הולכת רגל נדרסה ברחוב רמב"ם באשדוד לאחר שאוטובוס פגע בה בעת שחצתה את הכביש. עדי ראייה ברובע ב' בעיר דיווחו שמדובר באישה מבוגרת, אולם זהותה אינה ידועה בשלב זה בגלל הפגיעה הקשה.

צוות מגן דוד אדום שהוזעק למקום מצא את האישה כשהיא לכודה מתחת לגלגלי האוטובוס. "אנשי צוות טיפול נמרץ ניסו לטפל באישה, אבל לצערנו לא היה הרבה מה לעשות - והם נאלצו לקבוע את מותה", אמר לחדשות 2 באינטרנט דובר הארגון זכי הלר. 

לדברי משטרת אשדוד מדובר בקשישה בת 85 שחצתה את הכביש בקרבת מעבר חציה, כשלצדה מלווה בת 55. היא חצתה את הכביש מכיוון מזרח למערב, כשאוטובוס שנסע במסלול נסיעתו מכיוון צפו פגע בה. המלווה שהייתה עמה נפצעה קל בלבד.

"הפגיעה הקשה הקשתה על הזיהוי"

"האישה חצתה את הכביש במעבר חצייה יחד עם מלווה, כשלפתע הגיע אוטובוס מספר 18 של חברת "אגד תעבורה" ופגע בה", תיאר יוסי לנדאו, קצין המבצעים של זק"א באזור לכיש בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "מדובר באישה כבת 70 שכנראה נפלה ולכן נמחצה תחת גלגלי האוטובוס".

עדי ראייה שהיו במקום דיווחו לחדשות 2 באינטרנט על המראות הקשים במקום התאונה. "האישה נלכדה מתחת לגלגלי האוטובוס שמחץ את ראשה - אי אפשר היה לזהות במי מדובר", סיפר אחד מהם. "צוותי מגן דוד אדום ניסו לחלץ את האישה, אבל היא כבר לא זזה, וזמן קצר לאחר מכן קבעו את מותה". 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק