התינוק שנולד בפיגוע הירי חוגג ברית בבית החולים

8 ימים לאחר תקרית הירי אליה נקלעו בני הזוג שוקר בדרום הר חברון, יחגגו היום ההורים הטריים ברית מילה לבנם הבכור שנולד בערב הפיגוע. האם נטע שנפצעה בפיגוע עדיין מאושפזת וקרובי המשפחה יגיעו לחגוג את האירוע בבית החולים

סוף טוב הכל טוב: בני הזוג שרון ונטע שוקר, שנפצעו שבוע שעבר בפיגוע הירי בדרום הר חברון, חוגגים היום ברית מילה לבנם הבכור, שנולד בניתוח קיסרי בליל הפיגוע. את האירוע המשמח הם עורכים היום ב-14:30 בבית החולים סורוקה בבאר שבע, שם נטע עדיין מאושפזת.

בני הזוג שהיו אמורים לעבור דירה מבאר שבע לביתם החדש ביישוב טנא-עומרים, נקלעו ב-26 בספטמבר למארב של מחבלים בדרום הר חברון ונפצעו קל עד בינוני. נטע, שהייתה בחודש התשיעי להריונה, הובהלה לבית החולים "סורוקה", שם הוכנסה לניתוח חירום קיסרי וילדה במזל טוב בן בריא ושלם.

האב הטרי סיפר לחדשות 2 באינטרנט על הטקס המתוכנן. "אנחנו רוצים לעשות את מצוות הברית ולכן הזמנו את המשפחה והחברים לבית החולים", אמר שרון והוסיף כי הוא מקווה שבית החולים הכין להם הפתעה. "אולי צוות בית החולים ייתן לנו מתנה, וישחררו היום את נטע להמשך טיפול בבית". נטע, שנורתה ברגלה, נפגעה במערכת העצבים, הגידים והרצועות. "יש לפנינו שיקום ארוך", סיפר בעלה.

ואיך יקראו לתינוק החדש? עם הולדת הבן, סיפר שרון ששמו של הבן כבר נקבע אך הוא לא פסל את האפשרות, שבעקבות האירוע, ישונה שמו ברגע האחרון. היום הוא סיפר כי למרות כל האירועים, החליטו בני הזוג להעניק לבנם את השם שנבחר תחילה על-פי ההלכה היהודית.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

עוד בנושא:

פיגוע ירי: 2 פצועים קל בהר חברון 

צפו: האב שנפצע משחזר את הפיגוע