חומות יפו הוארו בוורוד - נגד הסרטן

כך נראתה אמש יפו העתיקה - בוורוד. חומות העיר העתיקה הוארו בזרקורים ורודים, יחד עם עוד 200 אתרים ברחבי העולם. הפרויקט הזה, ביוזמת חברת הקוסמטיקה "אסתי לאודר", מתקיים זו השנה ה-11 ומטרתו להעלות את המודעות למאבק בסרטן השד

ורוד עולה: כדי לציין את חודש המודעות לסרטן השד, החליטה חברת הקוסמטיקה "אסתי לאודר" להאיר שורה של ערים ברחבי העולם בוורוד, הצבע המזוהה עם עידוד המודעות למחלה.

גם ישראל משתתפת מדי שנה באירוע יוצא הדופן, כשהשנה נבחרה העיר העתיקה ביפו להיות מוארת בוורוד. כל מי שעבר החל מאמש ברחובות העיר יכול היה לראות את החומות מוארות בוורוד ולהתפעל מהמחזה המרהיב.

בשנה שעברה היו אלה שדרות רוטשילד בתל אביב שהוארו בוורוד כדי להעלות את המודעות למחלה. ב-2008 היה זה גשר המיתרים בירושלים ושנתיים לפני כן, באוקטובר 2006, נצבעו מגדלי עזריאלי בוורוד.

לצידה של ישראל גם אתרים מרכזיים שונים ברחבי העולם מוארים החל מאתמול בערב בוורוד, ביניהם גם ארמון הטאג' מהאל בהודו, בית האופרה של סידני באוסטרליה, הגשר על הדנובה בבודפשט, מגדל פיזה באיטליה, מפלי הניאגרה בקנדה, בית העירייה בפריז, המגדל הגבוה במלזיה, המגדל המפורסם בלונדון ואף נמל התעופה JFK בארצות הברית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק