מדוע נמלטה אישה בהריון בסיכון מבית החולים?

למרות מצבה הרפואי, החליטה בת 39 מאזור השפלה לברוח מבית החולים מאיר בכפר סבא באמצע הלילה, כשהיא סובלת מלחץ דם גבוה. "האישה נבדקה אצלנו במיון יולדות והופנתה למיון כללי בשל מצבה", אמרה לחדשות 2 באינטרנט חגית שרון, דוברת ביה"ח. כעת מחפשים במשטרה אחריה ומבקשים את עזרת הציבור באיתורה

ברחה מבית החולים למרות מצבה הרפואי. אילוסטרציה (חדשות 2)

בת 39 שנמצאת בהריון בסיכון גבוה והגיעה הלילה לבית החולים מאיר בכפר סבא עזבה לפתע את המקום, מבלי להודיע לאף אחד, ומבלי שאף אחד הבחין בה. כעת המשטרה מחפשת אחריה מתוך חשש למצבה הרפואי ולחיי העובר שהיא נושאת.

"האישה נבדקה אצלנו במיון יולדות והופנתה למיון כללי בשל מצבה", אמרה לחדשות 2 באינטרנט חגית שרון, דוברת בית החולים מאיר. "ככל הנראה היא לא הייתה מרוצה מהטיפול, ולכן החליטה על דעת עצמה, ובאמצע הלילה, לעזוב את בית החולים", הוסיפה. בבית החולים הדגישו כי הם לא מגדירים את היעלמות האישה כ"בריחה", ובשום מקרה לא ניתנה הנחייה לאשפזה בכפייה.

עם זאת, מהאבחון שנערך לאישה בבית החולים עלה שהיא סובלת מלחץ דם גבוה, ולפיכך הומלץ לה לעבור מספר בדיקות. לאחר היעלמותה, הועבר הדיווח למשטרת כפר סבא ושם יידעו תחנות משטרה נוספות ברחבי הארץ, אשר בתחום שיפוטן עלולה האישה להימצא.

ממשטרת מרחב השרון נמסר כי כעת החיפושים אחריה מתמקדים באזור השפלה. כמו כן, עולה כי לאישה ילד נוסף, כבן 4, אך לא ידוע אם הוא נמצא כעת ברשותה או בביתו של אחד מבני משפחתה.

גובהה של האישה 1.70 מטר, שיערה גלי בצבע שטני ועם פסים בלונדינים, גוון עורה בהיר וצבע עיניה חום כהה. כמו כן, היא נמצאת בחודשי הריון מתקדמים וככל הנראה לבושה בחלוק שניתן לה בבית החולים. המשטרה מבקשת ממי שמזהה את האישה למהר וליצור קשר עם תחנת המשטרה הקרובה.