כל מה שפספסתם: סיכום חדשות החג

רצח והתאבדות בכפר סמיע; 3 אנשים נרצחו בשתי תקריות ירי בקלנסווה ובלקייה שבנגב; נער בן 12 מחולון "נחטף" לאחר שזרק תאנה על ג'יפ; שר החוץ המצרי: ליברמן לא מייצג את מדיניות ישראל; ארגוני הנשים צעדו ברחובות מאה ויש מיליונר חדש בישראל. אלו החדשות שעשו את החג

טרגדיה בכפר סמיע שבגליל המערבי: סמוך לשעה 3:00 לפנות בוקר, נמצאו גופותיהם של בני הזוג מוניד ונג'וא איברהים. על פי החשד, נג'וא, מנהלת בית ספר בת 41, נרצחה על ידי בעלה בן ה-49 שהתאבד מיד לאחר מכן.

הילדים של בני הזוג היו עדים לארוע והבן הבכור אף ניסה למנוע מאביו להרוג את האם. "לא הכרנו סכסוך ביניהם", סיפר עמית לעבודה של האם.

קלנסוואה: אחיו של ראש עירייה נרצח בירייה

שלושה אנשים נרצחו הלילה בשתי תקריות ירי, בקלנסווה ובלקייה שבנגב, ביניהם גם סעדי חדיג'ה, אחיו של ראש עיריית קלנסווה, מחמוד חדיג'ה. אחיו של ראש העירייה נורה כשישב בבית קפה הומה אדם בקלנסווה ואדם נוסף, וואסים נאטור, נפצע אף הוא מהירי ומת מאוחר יותר מפצעיו.

מוקדם יותר באותו היום נפצע קשה צעיר בן 18 מהיישוב לקייה לאחר שנורה במהלך קטטה. הוא מת מאוחר יותר בבית החולים לאחר שהרופאים נלחמו על חייו. אדם נוסף נפצע קשה בתקרית ופונה לקבלת טיפול בבית החולים סורוקה בבאר שבע.

בן 12 "נחטף" בחולון - בגלל תאנה

נער בן 12 מחולון "נחטף" הלילה ברחוב בן גוריון, לאחר שפגע בשוגג באמצעות תאנה בג'יפ שחור והעלה את חמתם של בעל הרכב והנוסע שהיה לצידו, תושבי העיר בני 24 ו-20. על פי החשד, לקחו השניים בכוח את הנער לבית הוריו על מנת שיענישו אותו. הם נעצרו על ידי המשטרה ושוחררו מאוחר יותר למעצר בית של חמישה ימים.

מצרים: ידוע שליברמן מדבר הרבה

לאחר נאום שר החוץ שעורר מבוכה בישראל, עמיתו המצרי התייחס אתמול בביטול לדברים. "ידוע שליברמן מדבר הרבה", הקניט הבכיר המצרי בריאיון לרשת אל-ערבייה, "וזה לא בהכרח מתוך הבנת המסגרת בה הוא נמצא". שר החוץ ציין כי כלל לא הקשיב לנאום שעורר את הסערה והסביר: "אני לא מייחס חשיבות לדבריו. הוא לא מייצג את מדיניות החוץ של ישראל".

הפגנת הנשים במאה שערים: כאן לא טהרן

ארגוני הנשים צעדו אתמול ברחובות מאה שערים וקיימו את החלטת בג"ץ לאפשר לנשים לעבור באופן חופשי במקום. "כאן לא טליבן" קראו המפגינות במחאה על תקיפתה של אישה חילונית שביקשה להיכנס בסוף השבוע האחרון לשכונה. כוחות גדולים של משטרה אבטחו את המקום.

"זהו מעשה היסטורי, הראנו היום שהציבור הפלורליסטי אומר שמאה שערים היא לא אקס טריטוריה", הסבירה רונה אורבנו, ממארגנות הצעדה. "לא נעלים עין מהאלימות שמתרחשת שם, ונמשיך להפגין עד שההפרדה תיפסק", היא הוסיפה.

חג שמח: זוכה יחיד ב-40 מיליון שקל בלוטו

זוכה יחיד ב-40 מיליון שקלים בלוטו (חדשות 2)
אדם אחד יחגוג חג שמח מאוד: בהגרלת הלוטו שהתקיימה שלשום זכה אדם אחד שמילא טופס דאבל-לוטו, ולכן הסכום שיגרוף לכיסו לפני מסים - 40 מיליון שקל. הוא עדיין לא הגיע לדרוש את הפרס ובמפעל הפיס מעריכים כי יגיע לאחר החג 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק