קרנית גולדווסר חובקת אהבה חדשה

4 שנים לאחר שאיבדה את בעלה במארב מתוכנן של החיזבאללה, לקרנית גולדווסר יש אהבה חדשה. האישה שהפכה למנהיגת המאבק להשבתם של חיילי צהל לישראל נמצאת בזוגיות עם יאיר מרטון, עוזרו הפרלמנטרי של ח"כ זאב ביילסקי. מרטון זכור לכולנו בעיקר בזכות הקריירה הקודמת שלו: דוגמן ההלבשה תחתונה של בית האופנה קלווין קליין

קרנית גולדווסר (חדשות 2)

האהבה החדשה של קרנית גולדווסר: ארבע שנים לאחר שאיבדה את בעלה מחבקת קרנית גולדווסר אהבה חדשה. היא נמצאת בקשר רומנטי עם יאיר מרטון, דוגמן עבר ועוזר פרלמנטרי בהווה, כך מפרסם הבוקר העיתון "ידיעות אחרונות".

קרנית, שאיבדה את בעלה אודי גולדווסר במארב מתוכנן של החיזבאללה בלבנון, הפכה לסמל המאבק למען שחרורם של חיילי צה"ל החטופים. עד ליום שבו הוחזרו ארונות הקבורה וכבתה התקווה להשיבם בחיים, היא הניעה את הקמפיין התקשורתי לשחרורם ברחבי העולם. היא זכורה גם בזכות התייצבותה באו"ם מול נשיא אירן, אחמדינג'אד, והאשמתו בכך שהוא האחראי לחטיפת בעלה וחבריו.

כיום היא ממשיכה בעבודתה האקדמאית בטכניון ובנוסף מגישה תוכנית אקטואליה יומית בשם "סטאטוס" לצד איש התקשורת עידן קוולר. בן זוגה, יאיר מרטו בן ה-35, זכור בעיקר כאחד הדוגמנים הישראליים המצליחים בעולם. לאחר שירות צבאי ביחידה מובחרת, הוא עבר לניו יורק ודגמן עבור בתי האופנה החשובים ביותר, ביניהם: ראלף לורן וורס'צה. היום הוא עוזרו הפרלמנטרי של ח"כ זאב ביילסקי מקדימה.

השניים נפגשו כאשר מרטון התארח בתכנית אותה מגישה קרנית. "הם מאוהבים ומבלים זמן רב ביחד" סיפרו מקורבים לזוג. "גם המשפחות כבר מכירות, ואנחנו מאושרים בשבילם", הוסיפו המקורבים. השניים אישרו אמש את הפרטים.