פ"ת: נפלה במקלחת וניצלה הודות לשכנים

שכנים בבניין דירות בפתח תקווה הבחינו שמאחת הדירות יוצאים מים רבים. לאחר שדפקו על הדלת ולא הצליחו לקבל תשובה - הם הזעיקו השוטרים כדי שיפרצו לדירה. צעירה בת 25 ששהתה לבדה בדירה נמצאה מחוסרת הכרה במקלחת. היא הועברה במצב קשה לבית החולים בילינסון בעיר להמשך קבלת טיפול רפואי

ניצלה הודות לערנות השכנים. אילוסטרציה (חדשות 2)

ערנותם של השכנים הצילה צעירה ממוות: בת 25 איבדה את ההכרה במקלחת, וניצלה רק הודות לשכנים שהזעיקו את המשטרה לאחר שראו שחדר המדרגות מוצף במים שיוצאים מדירתה. כעת היא מאושפזת בבית החולים בילינסון בעיר במצב קשה.

הצעירה שהתה לבדה בדירה, ואיש לא שם לה כאשר, מסיבה שאינה ידועה, היא התמוטטה במקלחת. היא שכבה עירומה ומחוסרת הכרה, והמים החלו להציף את הדירה ולגלוש לחדר המדרגות. שכניה דפקו על דלתה, אך לא הצליחו לקבל מענה וקראו לשוטרים ולמד"א.

"ניסינו גם אנחנו לדפוק על הדלת, אך לא היה מענה", סיפר רס"ר שי נפתלי, ראש משטרת הסיור בתחנת פתח תקווה. "בסופו של דבר הצלחנו להיכנס לדירה דרך חלון ביתה, וכשנכנסנו ראינו אותה מוטלת עירומה לאחר שככל הנראה החליקה בחדר האמבטיה ואיבדה את הכרתה", הוא הוסיף.

פראמדיקים של מד"א שחברו לכוחות המשטרה ייצבו את מצבה של הצעירה, ולאחר מכן העבירו אותה במצב קשה לבית החולים בילינסון. "במכשיר הפלאפון שלה היו 25 שיחות שלא נענו", סיפר רס"ר נפתלי. "חזרתי לאמה ובישרתי לה על שאירע", סיכם השוטר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק