בזמן שטיילתם: סיכום חדשות הסופ"ש

שני נערים בני 18 שאפו גז צחוק ומתו, בן 15 נדקר למוות בבאר שבע בגלל קטטה שפרצה מוויכוח על סיגריה, 80 אלף מטיילים פקדו את הפארקים והיערות והשאירו מאחוריהם 40 טון אשפה ושר האוצר השוויצרי לא מפסיק להתפקע מצחוק. אלו החדשות שעשו את השבת

חג לא שמח בחבל לכיש. אבל כבד ירד הבוקר על התיכון המקומי עם קבלת הבשורה המרה על מותם של עומר צור ואבישי קלומק, שני בני דודים בני 18 שמתו סמוך למושב אורות כתוצאה משאיפת גז צחוק.

סמוך לשעה 03:00 הוזעקו צוותי משטרה ומד"א לכיש לפרדס במושב אורות, הסמוך לקריית מלאכי. הם איתרו את עומר ואבישי, תושבי המושבים ניר בנים ואורות, ללא סימני חיים ברכב כשלצדם בלון ובו, על פי החשד, גז צחוק. קרוב משפחה נוסף של השניים שהיה עמם, אך לא נפגע, עוכב לחקירה
.
הפרמדיקים ניסו לבצע פעולות החייאה בשניים, אך ללא הצלחה. מותם נקבע במקום. כוחות משטרה, בפיקודו של סגן ניצב ירדן קלנדרוב, שהגיעו לזירה החלו בחקירת האירוע ובדיקת נסיבות המקרה. "מדובר במעשה טיפשי של בני נוער ממשפחות טובות שאיבדו את חייהם על שטות", הבהירו במשטרה.

רצח בדרום - בגלל סיגריה

חג לא שמח גם בבאר שבע: נער בן 14, תושב קריית ארבע שביקר את חברו בבאר שבע, נדקר הלילה למוות ליד מרכז קליטה בעיר.

כוחות גדולים שערכו סריקות במקום עצרו תשעה חשודים במעורבות בקטטה שהובילה למות הקורבן, שמונה מהם קטינים, בהם שתי נערות. אחד הנערים, בן 16, הודה בחקירתו כי הוא זה שדקר למוות את בן ה-15. בצאת השבת הם יובאו לבית המשפט בבאר שבע להארכת מעצרם.

80 אלף ישראלים טיילו - וליכלכו

סוף השבוע שפתח את ימי חול המועד הוציא מהבית עשרות אלפי בני אדם. כ-80 אלף איש בחרו לבלות את השבת באתרי קק"ל, למרות החום הכבד השורר ברחבי הארץ והגשם שירד בבוקר.

40 אלף טיילו במרכז, 25 אלף בצפון -15 אלף הגיעו לדרום. הצד השלילי: בקק"ל מעריכים כי עד מחר בבוקר ייאספו 40 טון אשפה שהישראלים השאירו מאחור.

מה הצחיק את שר האוצר השוויצרי?

שר האוצר השוויצרי עלה לדוכן כדי להסביר רפורמה חדשה בחוקי המכס במדינה, כשבאמצע דבריו הוא פשוט לא היה מסוגל להפסיק לצחוק.

בלהיט החדש ביוטיוב ניתן לראות את הנס רודולף מרז משתדל לא לצחוק, מנסה לבלום את ההשתנקויות ולבסוף פשוט מתפקע מצחוק. אבל הנושא עליו הוא מדבר - פשוט לא מצחיק, אפילו משעמם במיוחד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק