הנעדר מכפר יונה אותר בחוף בנתניה

דן ליכטנטל בן ה-29, שהוכרז כנעדר לאחר שנותק עימו הקשר ביום חמישי שעבר, אותר בריא ושלם בחוף סירונית בנתניה. אזרח שזיהה את ליכטנטל על-פי הפרסומים בכלי התקשורת דיווח על מיקומו למשטרה והצעיר הועבר לידי משפחתו

אותר: דן ליכטנטל (משטרת ישראל)

אזרחות טובה: אדם שזיהה את הנעדר דן ליכטנטל בן ה-29 משוטט בחוף סירונית בנתניה, דיווח על כך למשטרה. השוטרים שהגיעו למקום מצאו את הצעיר כשהוא בריא ושלם והעבירו אותו לידי משפחתו בכפר יונה.

דן ליכטנטל, סטודנט מצטיין, סבל בחודשים האחרונים ממשבר נפשי ונהג להסתגר בביתו. ביום חמישי שעבר יצר עמו קשר עורך דין המייצג את חברת אורנג' בשל חוב כספי ובין השניים התפתח ויכוח. לאחר השיחה עזב ליכטנטל את ביתו ולא נראה מאז.

אתמול בערב, אזרח שזיהה את ליכטנטל מהפרסומים על היעדרותו, דיווח למשטרה כי הצעיר משוטט  כאמור בחוף סירונית בנתניה. רס"מ אבי שמואל, השוטר הקהילתי של כפר יונה, הגיע אל החוף ולקח את הנעדר חזרה למשפחתו.

מפקח זיוון פריידין, דובר מרחב שרון סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי ליכטנטל ידע שהמשטרה מחפשת אחריו אך לא רצה לשוב הביתה. "בשמונת הימים שהצעיר לא שב לביתו הוא לן בחוף הים ושרד בעיקר בזכות המים ששתה", סיפר פריידין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק