מי פגעו במכוניות חונות בחיפה? רופאים שיכורים

רופאים נחשבים לאנשים שאמורים להיות מודעים לבריאות ולהשפעה של אלכוהול על הנהיגה, אבל לא במקרה של שניים מחיפה שהחליטו למרות הכל לנהוג במצב של שיכרות. בשני מקרים שונים הם גרמו לנזקים כבדים למכוניות חונות ולא התביישו להודות – אכן שתינו. רישיונם הוחרם וכעת הם יצטרכו גם לשלם על הנזקים שגרמו

מזל שלחדר הניתוח עם לא הגיעו שיכורים. אילוסטרציה (חדשות 2)

לשוטרי משטרת התנועה שנערכו הלילה בכוחות מתוגברים בחיפה לקראת חג הסוכות ציפתה הפתעה בכביש - שני רופאים שיכורים כלוט שנוהגים ברכבם עם כמות אלכוהול גבוהה מהמותר, עד כדי כך שלא הצליחו לנסוע ישר ופגעו בכמה מכוניות חונות. השוטרים שללו במקום את רישיון הנהיגה של הרופאים ונתנו להם זימון לשימוע.

זמן קצר לאחר חצות התקבל במשטרה דיווח מעוברי אורח על רכב שפוגע במכוניות חונות וגורם להן לנזק. השוטרים שהגיעו למקום גילו כי מדובר ברופא בשנות ה-40 לחייו שעובד באחד מהמוסדות הרפואיים בחיפה.

בבדיקה שערכו השוטרים לרופא עלה כי בדמו רמת אלכוהול שגבוהה פי ארבעה מהמותר. הרופא עצמו אף לא הכחיש כי נהג בהשפעת אלכוהול, אך לא יכול היה להסביר את מעשיו. כמו כן, גילו השוטרים כי בנוסף לכך שנהג הרופא בשיכרות, רישיון הנהיגה שלו אינו בתוקף כבר כשנה וחצי.

מי ישלם על הנזקים שנגרמו?

במקרה אחרי לגמרי, הוזעקו השוטרים לשדרות הנשיא בעיר, לאחר שגם באירוע הזה התקשרו עוברי אורח למשטרה ודיווחו על נהג שפוגע במכוניות חונות. השוטרים, שכבר סיימו לטפל ברופא הראשון, הגיעו לאזור וגילו להפתעתם שגם הפעם עבריין הנהיגה הנוכחי הוא רופא.

הפעם, לפחות, החזיק הנהג-הרופא בן ה-60 ברישיון נהיגה בתוקף. לשוטרים סיפר כי הוא עוסק בפסיכיאטריה והודה בכך ששתה אלכוהול לפני הנהיגה. מבדיקה שנערכה לו נמצא כי בדמו יש רמת אלכוהול גבוהה פי ארבעה מהמותר.

בזמן הקרוב, כך נראה, לא יוכלו שני הרופאים שנהגו בשכרות לנהוג. כמו כן, נראה כי לאחר שיתאוששו מהחמרמורת שבוודאי תפקוד אותם הבוקר, הם יצטרכו לעכל שבקרוב מאוד יידרשו לשלם על הנזקים שגרמו לרכבים החונים, בעת שנהגו בשכרות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק