צפו: תחרות בניית הסוכה המהירה ביותר בישראל

בבני ברק נערכה אתמול תחרות לא שגרתית בעליל - אליפות המדינה בבנייה מהירה של סוכות. מתחרים מכל רחבי הארץ הגיעו למתחם התחרות כדי להוכיח שהם יכולים להיות הבונים הכי מהירים, כשלגמר הגיעו שני צמדים. רוצים לדעת מי זכה? צפו בווידאו הבא

כך זה היה נראה אם יוסיין בולט היה מתחרה בשלומית בבניית הסוכה: אתמול, רגע לפני ערב סוכות, נערכה בבני ברק אליפות המדינה בבנייה מהירה של סוכות. עשרות המשתתפים בתחרות קיבלו חלקים מיוחדים מהם ניתן להרכיב בקלות סוכה והתחרו ביניהם. במקום הראשון זכה צלם מהרצליה בשם יוני צור שנעזר בחברו נני כדי להרכיב סוכה בתוך 8:50 דקות - שיא מרשים בהחלט.

את התחרות יזמה חברת "סוכות ירושלים", כשהכללים שנקבעו מאוד פשוטים: מי שיקים ראשון סוכה בגודל שני מטרים על שני מטרים, כולל את הנחת הסכך, הוא המנצח. אם הסוכה ללא סכך או שונה מהמידות שנקבעו, הצוות נפסל מידית.

הזוכים המאושרים במקום הראשון זכו, למעט הכבוד שבתואר "בוני הסוכה המהירים במדינה", בערכת "סוכה למטייל" שמתאימה לבנייה גם בתנאי שטח. הסגנים, שנאלצו להסתפק במקום השני, קיבלו סט מגנטים מהודר לקישוט הסוכה.

בשנים הבאות, כך מבטיחים המארגנים, צפויה התחרות להיות קשה עוד יותר, עם חומרים מורכבים יותר ומשימות מאתגרות, והיא אף תכלול ראשי ערים לשעבר ומפורסמים אחרים שישפטו את המועמדים. למרות הכל, לפחות בינתיים, לא מיועדת התחרות להפוך לענף אולימפי בקרוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק