נהגת איבדה שליטה - ונכנסה עם הרכב למשרד

נהגת בשנות ה-50 לחייה שרק רצתה להחזיר את הרכב השכור שברשותה איבדה הבוקר שליטה על רכבה ברחוב יפו בירושלים ונכנסה היישר לתוך הסוכנות להשכרת כלי הרכב. למרבה המזל, הנהגת ושני בני אדם נוספים שהיו במשרד נפצעו קל בלבד. בעל הסוכנות: "היה פה נס גדול גדול, אני בשוק איך לא נגרם פה נזק בנפש". כך זה נראה

חסרת מעצורים: נהגת איבדה הבוקר את השליטה על רכבה בירושלים ונכנסה הישר לתוך חלון ראווה של סוכנות להשכרת כלי רכב בעיר. רק במזל, הנהגת ושני אנשים ששהו במשרד באותה העת נפצעו באורח קל בלבד.

התאונה התרחשה לאחר שהאישה בשנות ה-50 לחייה נסעה הבוקר ברחוב יפו בירושלים, ואז, לטענתה, פסקו הבלמים ברכבה לעבוד. הנהגת איבדה שליטה, התנגשה בחלון הראווה והרכב נכנס פנימה לתוך המקום תוך שהוא זורע הרס מסביב. הנהגת עצמה נלכדה בתוך רכבה.

צוות כיבוי אש שהוזעק למקום חילץ את הנהגת שנפצעה באורח קל מהרכב. זכי הלר, דובר מד"א , סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי בנוסף לנהגת, גבר ואישה שהיו במשרד נפצעו קל. שלושת הפצועים פונו לטיפול רפואי בבית החולים שערי צדק בעיר.

"היא כנראה התבלבלה בין דוושות הגז והברקס"

שחר אבדר, בעלי סוכנות הרכב, סיפר לחדשות 2 בשידור חי כי "לא ראיתי הרבה, זה היה שניות. היא איבדה את הבלמים. לא הספקתי אפילו להביט והאוטו כבר היה מילימטרים ממני. הרכב נעצר בשולחן. אשתי וגיסי שעובדים איתנו נפצעו קל, במזל של שניות הם הצליחו לברוח כששמעו את חריקת הבלמים. אנחנו שמחים שכך זה נגמר".

"זו לקוחה שאנחנו מכירים", הוסיף אבדר. "היא באה להחזיר את הרכב, אבל כנראה התבלבלה בין דוושות הגז והברקס ופשוט נכנסה בעוצמה לתוך הוויטרינה. היא הייתה בשוק מוחלט, צעקתי לה תפתחי את החלון, ובאינסטינקט של רגע הכנסתי את היד מהחלון ודוממתי את המנוע. היה פה נס גדול גדול, אני בשוק איך לא נגרם פה נזק בנפש".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק