מדוע נסעה שיירת רה"מ ביום כיפור?

זמן קצר לאחר תחילת הצום ציפתה לתושבי י-ם הפתעה - שיירת הרכבים של ראש הממשלה בנימין נתניהו דהרה ברחובות לכיוון בית החולים שערי צדק. בלשכת ראש הממשלה סירבו להסביר את הנסיעה, אך הדגישו כי לרה"מ ולבני משפחתו לא אונה כל רע. "ראש הממשלה שמר על קדושת החג", הדגישו גורמים בלשכתו

שיירת ראש הממשלה. נוסעים ביום כיפור? (חדשות 2)

מדוע נסעה שיירת ראש הממשלה בעיצומו של יום הכיפורים לכיוון בית החולים "שערי צדק בירושלים"? את התעלומה הזו, כפי שפורסמה הבוקר בעיתון "ידיעות אחרונות", עדיין מנסים לפתור תושבי האזור שהבחינו במכוניות וכבר דאגו לשלומו של בנימין נתניהו.

על פי דיווחים שהגיעו מתושבי ירושלים, ביום שישי בשעה 20:30, כשלוש שעות לאחר תחילת הצום, הופתעו אזרחים רבים לראות את המכוניות בשיירת ראש הממשלה דוהרות ברחובות העיר לעבר בית החולים.

מבדיקה מול משרד ראש הממשלה עלה כי לנתניהו או לבני משפחתו לא אונה כל רע, וכי בני המשפחה מעבירים את הצום בביתם. עם זאת, סירבו בלשכת ראש הממשלה לספק הסבר לנסיעה. אחת ההשערות שעולות היא כי נהגי השיירה נסעו להחנות את כלי רכבם במקום אחר שבו המתינו במהלך החג.

מלשכת נתניהו נמסר בתגובה לידיעות אחרונות: "ראש הממשלה ובני משפחתו לא נסעו בכלי רכב ביום הכיפורים. ראש הממשלה שמר על קדושת החג והלך ברגל לבית הכנסת". יצוין כי נתניהו ורעייתו בחרו שלא לצאת להתפלל במהלך צום יום הכיפורים. אמש תקע ראש הממשלה יתד ראשונה בסוכה שממוקמת במעונו הרשמי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק