מחק משפחה שלמה בתאונת רכבת - וזכה למחילה

ברוח יום הכיפורים, התקיים מפגש לא שגרתי בביתו של הרב עובדיה יוסף. מצד אחד נהג המיניבוס שגרם לתאונת הרכבת הקטלנית בה נהרגו שבעה בני משפחה. מולו – קרוביהם של ההרוגים, שאימצו אותו אל חיקם. סיפור על מחילה אמיתית

חודש וחצי אחרי התאונה הקשה, שגבתה את חייהם של שבעה מבני משפחת ברנשטיין, המראות הקשים מלווים את ישראל ישורון שנמצא אחראי לתאונה, מדי יום. אך תאמינו או לא, דווקא האירוע הטרגי הזה, קירב את ישראל למשפחתם של ההרוגים, שלא מפנים כלפיו אצבע מאשימה.

"זה הכל מהשמיים, בטוח שהוא לא אשם ואנחנו לא אשמים. זה היה צריך להיות ככה, מקבל אותו באהבה בחדווה, אני, אשתי, הילדים", מספר אברהם, אביו של אריה ברנשטיין שנהרג בתאונה עם משפחתו.

לקראת ערב יום הכיפורים, הגיעו יחד ישורון ובני משפחת ברנשטיין הנותרים לביתו של הרב עובדיה יוסף, לקבל ברכה משותפת. אך מאחורי החיוכים והאווירה הטובה, ניתן לראות שהמשפחה עדיין לומדת איך להתמודד עם האובדן.

"קיבלתי משפחה חדשה"

"ראש השנה היה מאוד קשה, עכשיו בא יום כיפור, בטח שזה יהיה יותר קשה, נתגבר על זה", מתוודה אברהם. אבל למרות זאת, הם לא מתכוונים לעזוב את ישראל, שעומד לדין על רשלנות שהובילה למות יקיריהם.

מהמפגש עם הרב הם יוצאים מחוזקים. נוכחותם של הכאב והאובדן עדיין מורגשת, אבל את השנה החדשה יפתח ישראל עם נקודת אור אחת. "קיבלתי משפחה חדשה, אבא חדש, הוא קורא לי ישראל בן חדש, אין לי אבא, ועכשיו יש לי אבא, ברוך השם", מודה ישורון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

תאונה קטלנית בדרום - סיקור מיוחד:

נוסעת ברכבת: המראות במקום קשים

תזכורת: נהגים ישראלים משתוללים על הפסים

נהג הרכבת משחזר את התאונה

שלב אחרי שלב: כך התרחשה התאונה

נהג המיניבוס נפצע קל

שר התחבורה לנהגים: קחו אחריות

היחיד ששרד: לא יודע מה קורה עם כולם

שבעת בני המשפחה הובאו למנוחות