רון קופמן ואלי ישי עושים סולחה

ברוח הימים הנוראים מתברר שגם האנשים העקשנים ביותר יכולים להגיע לפשרה. לאחר התבטאות בוטה של שדרן הספורט רון קופמן שכינה את שר הפנים "חתיכת פרמיטיב", הוא החליט שהגיע הזמן להתנצל. "בתי בת ה-15 לא אהבה את ההתבטאות שלי כלפי ישי, אז היא ביקשה להתנצל", התוודה קופמן בשידור

מתפייסים לקראת יום כיפור (חדשות 2)

שדרן הספורט רון קופמן הושפע ככל הנראה מאווירת יום הכיפורים והחליט לעשות סולחה מתוקשרת עם שר הפנים אלי ישי, לאחר שתקף אותו במהלך שידור. לדברי קופמן, הסיבה היחידה להתנצלות: "בתי ביקשה שלא אתנהג כפרחח".

בכירים בערוץ הספורט ייפגשו בימים הקרובים עם ישי, על מנת ליישר את ההדורים על רקע אמירות בוטות כלפיו מצידו של קופמן. הפגישה, בה ייקח חלק גם מנכ"ל הערוץ אבי בר, מגיעה לאחר שקופמן התנצל על הדברים שאמר נגד השר באחת התוכניות האחרונות של "יציע העיתונות".

בתוכנית ששודרה בחודש אוגוסט האחרון אמר קופמן על ישי, סביב סוגיית גירוש ילדי העובדים הזרים: "הוא חולירע, חתיכת פרימיטיב. אולי בקרב העדה הפרימיטיבית שלך עם הרב הפרימיטיבי שלך אתה נראה טוב. תבין שבגלל אנשים כמוך אנחנו עם שנוא וגזע שנוא, ומתעבים אותנו בגלל טינופת כמוך".

"בתי לא אהבה את ההתבטאות"

בעקבות הדברים שלח יועץ התקשורת של ישי, תלונה למועצת העיתונות ולמועצת הכבלים והלוויין כנגד קופמן. "בתי בת ה-15 לא אהבה את ההתבטאות שלי כלפי ישי", אמר קופמן במהלך השידור, "אז היא ביקשה להתנצל בפני הציבור ושאפסיק להתנהג כמו פרחח".

קופמן הוסיף והבהיר כי הסיבה הבלעדית להתנצלות היא בקשתה של בתו, ואין כל קשר בין פנייתו לשיחת ההבהרה שנערכה לו לאחר התקרית המביכה. בתשובת ערוץ הספורט למועצת הכבלים התנצל גם הערוץ על הדברים, "ברוח הימים הנוראים".

דוברו של ישי מסר בתגובה להתנצלות: "בערב יום כיפור אנחנו מקבלים את ההתנצלות ומקווים שהשנה החדשה תיפתח אחרת עבורו".

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק