נסע ללא אורות - 3 ילדים נהרגו

שלושה ילדים תושבי מבוא דותן, בני 9-14, נהרגו בתאונה מזעזעת בין רכב מסחרי שהוביל גז לבין טרקטור. אביו של אחד הילדים נהג ברכב ונפצע באורח קשה. נהג הטרקטור, שככל הנראה נסע ללא אורות - נהרג גם הוא

תאונת דרכים קשה אירעה הערב סמוך למושב ריחן שבצפון השומרון. בהתנגשות בין טרקטור לבין רכב מסחרי שהוביל בלוני גז נהרגו ארבעה בני אדם, בהם שלושה ילדים תושבי ההתנחלות מבוא דותן.

שלושת הילדים שנהרגו הם עדן קיפר בן 9, ניב נסב בן 10, ודניאל עמרם בן 14. הילדים נסעו ברכב שהוביל את בלוני הגז. עמוס קיפר, אביו של עידו, נהג ברכב המסחרי, נפצע קשה והועבר במסוק לאשפוז בבית החולים רמב"ם בחיפה. כוחות החילוץ עמלו זמן רב על חילוצו מהרכב.

ההרוג הנוסף בתאונה הוא נהג הטרקטור, עטא מוחמד נעמרני בן 35, המתגורר בשטחי יהודה ושומרון. מבדיקה ראשונית של התאונה עולה כי נעמרני ככל הנראה נהג בטרקטור, כשאורותיו כבויים. מעוצמת ההתנגשות התפרקו הטרקטור והרכב המסחרי וחלקיהם התפזרו ברדיוס של עשרות מטרים.

צוות זק"א חילץ את גופות הילדים מזירת התאונה. חיזקי פרקש, קמב"ץ זק"א סיפר: "מדובר בתאונה מזעזעת. הילדים נלכדו ברכב והיו במצב קשה מאוד".

דובר בית החולים רמב"ם, לשם פונה הפצוע, אמר כי "מצבו של נהג הרכב בתאונה בינוני. הוא סובל משברים בגפיים ונמצא בהכרה".

שלשום: אם בהריון והעובר נהרגו

שלשום אירעה טרגדיה ביישוב רכסים. אם בחודש השביעי להריונה ושלושת ילדיה נפגעו מרכב חולף שעה שחצו את הכביש. במשך שעות נאבקו הרופאים על חייה של האם, שמצבה הוגדר אנוש, ועל חייו של בנה התינוק שהוצא מן הבטן - אולם כל המאמצים כשלו ומותם נקבע בבית החולים.

בנה בן ה-4 של האישה נפגע באורח קשה ופונה מהמקום כשהוא מונשם ומורדם, יחד עם שני אחיו שנפצעו קל. מאוחר יותר התייצב מצבו והוגדר בינוני.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק