אשדוד: נער נפל מגג מבנה נטוש - מצבו קשה

נער בן 14 נפל מגג מבנה נטוש בגובה 7 מטרים בעיר. צוות מד"א שהגיע למקום פינה אותו לביה"ח קפלן ברחובות כשהוא במצב קשה וסובל מפגיעות ראש, חזה ואגן. הנער נפל מחור על גג הבניין, לעיני חברו

נער נפל מגג מבנה (אשדודנט)

מקרה נוסף בו נער נופל מגג מבנה שמסתיים באסון, הפעם באשדוד. נער בן 14 נפל מגג מבנה נטוש בגובה שבעה מטרים ברחוב מעפילים בעיר.

הנער פונה במצב קשה לבית החולים קפלן ברחובות, כשהוא סובל מחבלות ראש, חזה ואגן. סיבת הנפילה לא ידועה אך אין חשד לפלילים. מבדיקה ראשונית של האירוע עולה, כי הנער נפל מחור שהיה על הגג הרעוע לעיני חברו.

זכי הלר דובר מד"א אמר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט, כי "הנער נפל מגג אסבסט, הידוע גם כחומר מסרטן, של מבנה נטוש. מצבו קשה והוא סובל מפגיעות ראש וכלל מערכתיות".

לפני שלושה שבועות: נער צנח אל מותו

בסוף חודש אוגוסט נער בן 17 נפל במהלך הלילה אל מותו מגג בניין בן שבע קומות ברחוב הרב משאש שבשכונת נווה יוסף בעיר. צוות מד"א כרמל שהוזעק למקום ביצע בנער פעולות החייאה ממושכות אך נאלץ לקבוע את מותו.

צוות מד"א שהגיע למקום מסר בתחילה כי הנער ככל הנראה שאף גז מזגנים עם חבריו, איבד את שיווי המשקל ונפל מגג הבניין, אך מספר שעות לאחר המקרה התברר כי הנער לא שאף את הגז המסוכן.