חילוץ גופה גרם לעומס כבד באיילון

עומסי תנועה כבדים נגרמו הבוקר בנתיבי איילון בתל אביב בעקבות מבצע חילוץ מורכב של גופת גבר מערוץ הנחל במרכז האוטוסטרדה. ההערכה היא שהגבר בן ה-40 שם קץ לחייו בקפיצה מהגשר כבר בשעות הלילה, אבל רק הבוקר הבחינו עוברי אורח בגופתו. שעות ארוכות לאחר ששכב במקום ללא רוח חיים, פינו כבאים את גופתו בסיוע מנוף

נהגים שעברו הבוקר באיילון נקלעו לעומס תנועה בעקבות מבצע חילוץ מורכב של גופת גבר שנמצאה בנחל איילון בתל אביב. עוברי אורח שעברו בגשר השלום הבחינו בגופת הגבר ששוכבת בערוץ בין הנתיבים, והזעיקו את כוחות ההצלה.

צוותי כבאות שהגיעו למקום הבחינו שמדובר באדם כבן 40 ללא רוח חיים והחלו בניסיונות להוציא את גופתו מהמקום. למקום הוזעקו מספר כבאיות שהעמיסו מנוף - באמצעותו פונתה הגופה מהמקום והועברה לנתיחה במכון המשפטי באבו כביר.

החילוץ התבצע בשעות הבוקר, שעה שאלפי נהגים עושים את דרכם לעבודה. בעקבות החילוץ הוחלט לחסום לתנועה שני נתיבים לכיוון צפון. בנוסף, ההתרחשות גרמה לנהגים רבים להאט את נסיעתם, ובמקום נוצרו עומסי תנועה כבדים. בסופו של דבר הכבאים פינו את גופת הגבר מהמקום וההערכה היא שהאיש שם קץ לחייו בשעות הלילה, אלא שעברו שעות רבות עד שפונה מהמקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק