מתו האם ותינוקה שנפגעו בתאונת הדרכים ברכסים

אחרי שעות שבהן נאבקה על חייה, מתה בבית החולים רמב"ם בחיפה חוה שטודלנר, האם כבת ה-30 שנפגעה מוקדם יותר מפגיעת רכב שעה שחצתה את הכביש עם 3 ילדיה ברכסים. הרופאים יילדו את האם - שהייתה בחודש השביעי להריונה - בניתוח קיסרי דחוף, אך נאלצו לקבוע את מותו של הפג שיולד בביה"ח. בנה בן ה-4 עדיין במצב בינוני

טרגדיה ביישוב רכסים. צילום ארכיון (חדשות 2)

טרגדיה ביישוב רכסים בצפון: אם בחודש השביעי להריונה ושלושת ילדיה נפגעו מרכב חולף שעה שחצו את הכביש. במשך שעות נאבקו הרופאים על חייה של האם, שמצבה הוגדר אנוש, ועל חייו של בנה התינוק שהוצא מן הבטן - אולם כל המאמצים כשלו ומותם נקבע בבית החולים.

בנה בן ה-4 של האישה נפגע באורח קשה ופונה מהמקום כשהוא מונשם ומורדם, יחד עם שני אחיו שנפצעו קל. מאוחר יותר התייצב מצבו והוא מוגדר בינוני.  

האישה הובהלה לבית החולים בחודש השביעי להריונה ובשל מצבה האנוש הוכנסה מיד לחדר הטראומה. על מנת לנסות ולהציל את חייה, הוחלט ליילד את העובר בניתוח קיסרי דחוף, אך התינוק שנולד פג לא שרד את הפגיעה ומותו נקבע בבית החולים רמב"ם בחיפה זמן קצר לאחר הניתוח.

גורמים במשטרה שהגיעו למקום ציינו כי מדובר ב"תאונה חמורה מאוד". מחקירה ראשונית של המשטרה עולה שהאישה חצתה את הכביש שלא במעבר חצייה. מכונית פרטית שעברה במקום פגעה בארבעת הולכי הרגל.

כוחות ההצלה: "מחזה קשה"

"האישה היא תושבת רכסים בשנות ה-30 לחייה ואמא לשלושה ילדים שהגיעה בהריון מתקדם", אמר לחדשות 2 באינטרנט פקד מור ענבר, ממלא מקום דובר משטרה במרחב חוף. "רכב פרטי שבו נהג תושב חיפה כבן 30 שנסע מצפון לדרום פגע בה ובילדיה".

כונן "איחוד הצלה", מרדכי סטפנסקי, שהגיע ראשון לזירת האירוע סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "המחזה היה קשה. האם, בהריון, נפגעה בצורה קשה מאוד וכך גם אחד מילדיה. מיד לאחר מכן הגיעו כוננים נוספים וצוותי הצלה ויחד טיפלו בנפגעים".

התאונה אירעה ברחוב הנרקיסים ביישוב. צוות של מגן דוד אדום שהגע למקום מסר כי מצבו של הילד בן ה-4 מוגדר קשה וכי הוא מונשם וסובל מפגיעת ראש. "האם ובנה טופלו בחדר ההלם בבית החולים", ציין דובר בית החולים רמב"ם דוד רטנר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק