נהג ניצל בנס מקריסת ענף ענק על רכבו

ענף מסוכן: נהג רכב ניצל בנס לאחר שענף עבה של עץ קרס ונחת על גג מכוניתו. המכונית שייכת לאדמו"ר מאשדוד שלא שהה בה באותה העת. עוברי האורח הנדהמים לא האמינו שמישהו שרד את החבטה האדירה, והופתעו כשראו את נהג הרכב בריא ושלם, כשהוא סובל מחרדה בלבד. המקרה מצטרף לשרשרת קריסות ענפים בעיר בשנה האחרונה

לנהג הרכב שלום (אשדודנט)

ענף גדול קרס ונפל על רכב באשדוד בעת שהנהג שהה בו. נהג רכב הקאדילק ששייך לאדמו"ר מנשכעז הוא שישב מבוהל ברכב כששמע את קול הפגיעה. באירוע לא היו נפגעים, מלבד הנהג שסבל בעיקר מחרדה. האדמו"ר לא היה ברכב בזמן שהענף קרס.

האירוע התרחש הערב ברובע ז' בעיר. "ישבתי באוטו ושמעתי קול שבירת עץ. לא הספקתי להסיט את מבטי והרגשתי חבטה אדירה שעיקמה את גג הרכב", סיפר נהגו של האדמו"ר. "מיהרתי להתחבא בתחתית הרכב מחשש שענפים נוספים יקרסו", הוא מוסיף ומספר על רגעי האימה.

באתר "אשדודנט" מפרסמים כי אין זו הפעם הראשונה שהעצים באשדוד מחליטים ליפול לפתע ללא התראה. לפי כחודש נפל בעיר ענף עץ על אמא ותינוק בעגלה. העולל נזקק לטיפול רפואי והשגחה לאחר האירוע. מוקדם יותר השנה, בחודש פברואר, קרס עץ אקליפטוס על גן משחקים באותה העיר דקות לפני שהוא התמלא בילדים.

שכנים שהיו עדים לאירוע מסכים כי מדובר בנס גדול. "מזל שהייתה זו מכונית קדילאק", הוא אומרים באנחה וכבר חוששים מהענף הבא.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק