הלילה חוזר שעון החורף: ב-02:00 מזיזים שעה אחורה

יותר מ-100 אלף התומכים בעצומה נגד הזזת השעון לא הצליחו לבטלו - ושעון החורף ישוב אלינו הלילה. בשעה 02:00 כולנו נזיז את המחוגים שעה אחת אחורה, לשעה 01:00. החדשות הטובות: נזכה לשעת שינה נוספת

למרות הכל, מזיזים שעונים: בשעה 02:00 לפנות בוקר יזיזו אזרחי ישראל את המחוגים שעה אחת אחורה לשעה 01:00, ובכך ייכנס לתוקפו שעון החורף. זאת, למרות גל המחאה החברתי שתפס תאוצה בשבועות האחרונים נגד המהלך.

החדשות הטובות מכל המהלך הן, שנרוויח שעה נוספת לישון. החדשות הפחות טובות הן שיחשיך מוקדם יותר. בנוסף, צפוי המעבר לשעון חורף לגרוע עשרות מיליוני שקלים מקופת המדינה.

ישי וההפתעה

לא לשכוח להזיז השעון (חדשות 2)
בכך יסיים הלילה את "כהונתו" שעון הקיץ, לאחר 170 ימים. הוא ישוב אלינו ב-1 באפריל 2011, וצפוי להימשך 185 ימים, עד ה-2 באוקטובר 2011.

הסערה סביב המעבר לשעון חורף גרמה ליותר מ-100 אלף בני אדם לחתום על עצומה חברתית נגד המהלך. אפילו שר הפנים אלי ישי לא נותר אדיש, ובישיבת הממשלה שנערכה בראשית השבוע הפתיע ואמר כי הוא מוכן לשקול את החזרת שעון הקיץ מיד לאחר יום הכיפורים. עם זאת, גורמים בש"ס מיהרו להבהיר את דבריו של השר ישי זמן קצר לאחר מכן, והדגישו כי הוא אינו תומך במהלך.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק