השניות האחרונות לפני התאונה הקטלנית

3 ההרוגים מהתאונה שאירעה אמש בכפר יאסיף, השופטת נסרין כריאני, גיסתה ובעלה, הובאו אחה"צ למנוחות. החשוד בדריסתם מסרב לשתף פעולה עם חוקריו. מצלמות האבטחה במסעדה בה בילו חושפות את שאירע - שניות לפני הפגיעה המיותרת שהביאה למותם. צפו בתמונות

כפר יאסיף, אמש לקראת חצות. אלו הן השניות האחרונות בחייהם של שלושה בני אדם. זה היה אמור להיות בילוי משפחתי במסעדה מקומית של הזוג כריאני והזוג תומא. בסרטון הם נראים יוצאים מהמסעדה, מצחקקים ומתווכחים איך לחצות את הכביש. עד שהכול נקטע ברגע אחד.

דאוד כריאני הוא היחיד ששרד את התאונה הקטלנית. מצלמות האבטחה מעל המסעדה מראות את כריאני צועד ימינה. גיסו, אחותו ואשתו השופטת נסרין כריאני הלכו שניות אחר כך שמאלה - ומצאו את מותם. "שמעתי חריקות בלמים הסתובבתי וראיתי את אשתי אחותי ובעלה מפוזרים. מראה זוועה", סיפר לחדשות 2.

המצלמה השנייה קלטה את הרכב הפוגע נוסע במהירות מופרזת, הרבה מעל המותר. "אלוהים רצה שאני אשאר ואתייסר", אומר דאוד בכאב.

מכל עבר החלו לרוץ אנשים מהמסעדות ובתי הקפה בניסיון לסייע. "פתאום שמענו בריקס ואקסידנט וחבר שלי רץ, אוי ואבוי", אמר לחדשות 2 בעל המסעדה, שהיה עד לאירוע. "האוטו הזה כל הזמן עושה חרקות על הכביש". 3 שעות אחרי התאונה, תושבי השכונה סירבו להתפנות מהמקום בטענה שהכביש הזה מועד לפורענות של צעירים שטסים על הכביש.

כל נוסעי הרכב נפצעו, שניים במצב קשה. המשטרה עצרה את בעל הרכב ומי שחשוד שנהג בו: צעיר בן 19 ללא רישיון נהיגה. החוקרים בודקים האם נהג תחת השפעת אלכוהול או סמים.

אחר הצהריים הובאו למנוחות השופטת נסרין כריאני, הרופא ניזאר תומא ואשתו ג'וזפין בבית העלמין הנוצרי בכפר. אלפים, ובהם נציגי מערכת המשפט בישראל, ליוו אותם בדרכם האחרונה.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק