אלעד: פעוט נעלם בדרך לבית הכנסת

לילה קטלני בכבישים: שופטת בית משפט השלום בנצרת וגיסתה ובעלה יצאו ממסעדה באזור כפר יאסיף ונהרגו כשרכב נהוג בידי צעיר בן 19 ללא רישיון פגע בהם. הבעל שאיבד את אחותו ואישתו, יטפל בשתי המשפחות לבדו. עדי ראייה מספרים שהצעירים נהגו בפראות ובמהירות מופרזת, והנהג הפוגע נעצר מיד לאחר האירוע

אותר כעבור שעות ברחוב צדדי בריא ושלם (חדשות 2)

דאגה בראש השנה: פעוט בן 3 נעלם למשך שעתיים. כוחות משטרה שהוזעקו למקום פתחו מיד בחיפושים וכעבור מספר שעות איתרו את הילד כשהוא משוטט ברחובות הישוב ללא פגע.

"בשעות הבוקר קיבלנו דיווח על פעוט בן 3 שהוריו לא מצליחים למצוא אותו", מסבירה פקד רלי אפו ממשרד קהילה ומשמר אזרחי בתחנת המשטרה של ראש העין. "הזנקנו מיד את כל השוטרים הפנויים, חמש ניידות ומסוק לאוויר. היו אלו שוטרי שהסתובבו באופן רגלי בישוב שמצאו אותו", היא מוסיפה.

מבדיקת נסיבות העניין עולה כי הילד הלך עם אביו לתפילת ראש השנה בבית הכנסת ונעלם כשהאב עצר בדרך לדבר עם מכר של המשפחה. האב איבד קשר עין עם הילד, ולא הצליח למצוא אותו במשך שעה ארוכה, עד שהחליט להזעיק את המשטרה.

מדובר במשפחה מקריית שמונה שמתארחת לרגל החג בישוב הדתי אלעד. כעת הם יוכלו לחזור לשולחן החג כשכל בני המשפחה שלמים ובריאים.