צפו: החתונה שהפכה לקטטה המונית

זוג צעיר מהגליל נאלץ לבלות את יום חתונתו, היום השמח בחייו, בבי"ח ובתחנת משטרה. הסיבה: אחת מקרובות המשפחה העליבה אחרת וכינתה אותה "שמנה". בתוך שניות הפך האירוע השמח לקטטה רבת משתתפים. כך זה נראה

היום שהיה אמור להיות המאושר בחייו של זוג צעיר מהגליל הסתיים בבית החולים ובתחנת המשטרה: הכל בגלל שאחת מקרובות המשפחה העליבה קרובה אחרת, וזה הספיק כדי להפוך כדי את החתונה לקטטה רבת משתתפים - שתועדה כולה במצלמות של אולם השמחות.

הקטטה החלה, ככל הנראה, כשאחת האורחות כינתה את השנייה שמנה - וזה הספיק בשביל להצית מהומת אלוהים באולם. בזמן שהאורחים, שכנראה היו שיכורים, החלו להתקוטט, היה בינתיים מי שפינה את הכלה מהאולם, כדי שחלילה לא תיפגע.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

קרובי החתן ניסו בינתיים להפריד בין הצדדים, אחד למסדרון והשני למשרדו של מנהל האולם, אך זה לא עזר. גם במשרדי ההנהלה סירבו המתקוטטים להירגע, כשהאורחים כבר מבוהלים מהתקרית הלא שגרתית הזו, שלאלכוהול הייתה השפעה מכרעת על התפתחותה.

אחרי האלכוהול - הגיעו הסליחות

אחרי שהרב, החתן וגם אחת הסבתות, לא הצליחו להשתלט על המהומה, הוזמנו פרמדיקים של מד"א כדי לטפל באחד הפצועים שראשו נפתח. בינתיים, גם השוטרים הגיעו לאולם ונתקלו בתגובות עוינות וכואבות.

רק בהמשך, אחרי שהאלכוהול שקע והניצים הבינו את מעשיהם, הם חזרו לתחנת המשטרה וביקשו לבטל את התלונות. החקירה, ככל הנראה, תיסגר והם לא יועמדו לדין. עם זאת, זה לא מוריד מהעובדה שהיום המאושר בחייהם של החתן והכלה הפך לקללה אלימה - והכל בגלל הערה קטנה וטיפשית.