חשד: עובדים בפ"ת נחשפו לחומר שהגיע במעטפה לסניף

3 עובדים פיתחו תגובה אלרגית לאחר שנחשפו לחומר שהגיע במעטפה חשודה שנשלחה מאירלנד לסניף של בזק בינלאומי בפתח תקווה. חבלן משטרתי הגיע למקום והסניף נסגר לכניסה ויציאה עד לסיום הבדיקה, כשהעובדים נמצאים בתוכו. העובדים נפגעו באורח קל בלבד ולא נזקקו לטיפול רפואי

חבלן המשטרה מחוץ לסניף בפתח תקווה, היום (חדשות 2)

מעטפה חשודה שהגיעה מאירלנד לסניף של חברת בזק בינלאומי בפתח תקווה הבהילה את העובדים בעקבות אבקה חשודה שנמצאה בתוכה וגרמה לתגובה אלרגית אצל אלו שנחשפו אליה. המשטרה פתחה בחקירת האירוע.

"בשעות הצהריים התקבל דיווח כי בסניף בזק בינלאומי ברחוב שחם בפתח תקווה הגיעה מעטפה מאירלנד. שלושה עובדים שנחשפו לחומר החלו להתגרד ללא הפסקה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט דובר משטרת השרון, מפקח זיוון פריידין. "בעקבות התלונה, הסניף נסגר לבדיקה כשהעובדים בתוכו וחבלן של המשטרה הגיע למקום כדי לבדוק את סוג החומר". כן נמסר כי שלושה עובדים נפגעו באורח קל, אך לא נזקקו לטיפול רפואי.

המשטרה חוקרת את מקור המעטפה, שהכילה פריטים נוספים שהיו אמורים להגיע לסניף מלכתחילה - עובדה שמעלה חשד שהמעטפה נפתחה בדרכה אל הסניף על מנת להוסיף את החומר החשוד לתוכה. "בהמשך הגיעו למקום גם נציגים של המשרד להגנת הסביבה, והחומר הועבר לבדיקה של המשרד", הוסיף הדובר. עם סיום עבודתם במקום הסניף חזר לפעול.

דוברת בזק בינלאומי אישרה את דבר הגעת המעטפה לסניף. היא מסרה בתגובה כי: "חומר אבקתי התגלה במעטפת דואר שהגיעה למשרדי החברה. שלושה עובדים אשר היו בקרבתה עם פתיחתה, התלוננו על גרד אשר חלף כעבור זמן קצר. הנושא בבדיקת המשטרה".

 רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק