גל טביעות: בן 23 טבע למוות ליד פלמחים

טרגדיה בפלמחים: צעיר טבע למוות כשנכנס עם שלושה חברים נוספים לרחוץ בחוף לא מוכרז ליד פלמחים. שלושת החברים נפגעו באורח קל. אזרחים שעברו במקום חילצו את הצעירים שפונו לאסף הרופא. מוקדם יותר טבע למוות צעיר בן 22 בחדרה

ים מסוכן: מקרה שלישי של טביעה היום - והים גובה קורבן נוסף. ארבעה צעירים בני 23 טבעו כשנכנסו לים בחוף לא מוכרז סמוך לחוף פלמחים.

אזרחים שעברו במקום חילצו את הצעירים שזעקו לעזרה. אחד הצעירים נמשה מהמים ללא דופק וללא נשימה. פראמדיק של מד"א ואזרחים נוספים ששהו בחוף החלו בפעולות החייאה. צוות טיפול נמרץ שחש למקום המשיך בפעולות החייאה מתקדמות אך נאלץ לקבוע את מותו. שלושת החברים פונו לבית החולים אסף הרופא במצב קל.

מוקדם יותר: בן 22 טבע למוות בחדרה

צעיר בן 22 טבע לפנות בוקר למוות בחוף אולגה שבחדרה. כוחות מד"א שהוזעקו למקום ערכו חיפושים אחריו לאחר שנראה נכנס לים ולא יוצא, וכעבור זמן מה איתרו את גופתו. מספר שעות אחר-כך טבע גבר בחוף גאולה בתל אביב ופונה במצב קשה לבית החולים.

בסביבות השעה 7:30 התקבלה קריאה במוקד מד"א שרון, לאחר שאזרחים שהבחינו באדם נכנס למים עם חבריו דיווחו כי הוא נעדר. דובר מד"א שרון אדי ורשבסקי סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי מיד הוקפצו למקום שני צוותי טיפול נמרץ 4X4.

"כשהגיעו הצוותים לחוף כדי לערוך סריקות אחר הנעדר, נמצאה גופתו לאחר שנפלטה מהמים", מספר ורשבסקי. עוד הוא הוסיף כי הגבר היה ככל הנראה זמן רב בתוך הים וכי גופתה לא זוהתה במקום.

תל אביב: בן 76 פונה במצב קשה

למקום האירוע הגיעו גם כוחות משטרה רבים שבודקים את נסיבות האירוע. מחקירה ראשונית של המקרה עולה כי הצעיר נכנס כנראה למים עם חבריו וכעבור זמן נסחף במים. חבריו שהבחינו בהיעדרו מיהרו לחפש אותו וכשלא נמצא הזעיקו את כוחות ההצלה.

מספר שעות אחר-כך, בסביבות השעה 10:00 בבוקר נמשה גבר בן 76 מהמים בחוף גאולה בתל אביב, לאחר שטבע. הוא פונה על ידי צוות מד"א דן לבית החולים איכילוב כשהוא במצב קשה.

רק לפני כשבוע טבעו למוות גבר ואישה בשנות ה-50 לחייהם לאחר שנכנסו להתרחץ בחוף בלתי מוכרז סמוך לחוף הבננה ביץ' בעיר. צוותי מד"א ממרחב אשר שמיהרו למקום, עוד ניסו לבצע החייאה בשניהם, אך לאחר דקות ארוכות נאלצו לקבוע את מותם.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק