גל טביעות: צעיר מת וגבר נפצע קשה

בשעות הבוקר המוקדמות הוזעקו צוותי משטרה ומד"א לחוף אולגה בחדרה, לאחר שדווח על צעיר בן 22 שנראה נכנס למים עם חבריו ונעלם. בתום סריקות אותרה גופתו. מספר שעות אח"כ טבע גבר בן 76 בתל אביב ופונה במצב קשה לביה"ח

טרגדיה בחוף אולגה. ארכיון (חדשות 2)

הים ממשיך לגבות קורבנות: צעיר בן 22 טבע לפנות בוקר למוות בחוף אולגה שבחדרה. כוחות מד"א שהוזעקו למקום ערכו חיפושים אחריו לאחר שנראה נכנס לים ולא יוצא, וכעבור זמן מה איתרו את גופתו. מספר שעות אחר-כך טבע גבר בחוף גאולה בתל אביב ופונה במצב קשה לבית החולים.

בסביבות השעה 7:30 התקבלה קריאה במוקד מד"א שרון, לאחר שאזרחים שהבחינו באדם נכנס למים עם חבריו דיווחו כי הוא נעדר. דובר מד"א שרון אדי ורשבסקי סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי מיד הוקפצו למקום שני צוותי טיפול נמרץ 4X4.

"כשהגיעו הצוותים לחוף כדי לערוך סריקות אחר הנעדר, נמצאה גופתו לאחר שנפלטה מהמים", מספר ורשבסקי. עוד הוא הוסיף כי הגבר היה ככל הנראה זמן רב בתוך הים וכי גופתה לא זוהתה במקום.

תל אביב: בן 76 פונה במצב קשה

למקום האירוע הגיעו גם כוחות משטרה רבים שבודקים את נסיבות האירוע. מחקירה ראשונית של המקרה עולה כי הצעיר נכנס כנראה למים עם חבריו וכעבור זמן נסחף במים. חבריו שהבחינו בהיעדרו מיהרו לחפש אותו וכשלא נמצא הזעיקו את כוחות ההצלה.

מספר שעות אחר-כך, בסביבות השעה 10:00 בבוקר נמשה גבר בן 76 מהמים בחוף גאולה בתל אביב, לאחר שטבע. הוא פונה על ידי צוות מד"א דן לבית החולים איכילוב כשהוא במצב קשה.

רק לפני כשבוע טבעו למוות גבר ואישה בשנות ה-50 לחייהם לאחר שנכנסו להתרחץ בחוף בלתי מוכרז סמוך לחוף הבננה ביץ' בעיר. צוותי מד"א ממרחב אשר שמיהרו למקום, עוד ניסו לבצע החייאה בשניהם, אך לאחר דקות ארוכות נאלצו לקבוע את מותם.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק