הנעדרת מפתח תקווה אותרה בי-ם

ז'ורז'ה חזיזה, בת 56 מפתח תקווה, הסובלת מפיגור שכלי קל נעדרה ב-72 שעות, אך אותרה הערב בריאה ושלמה בירושלים. ז'ורז'ט יצאה מביתה ונעלמו עקבותיה ואיכון המכשיר הסלולרי שלה העיד שהיא בכלל בצפון

ז'ורז'ט חזיזה. חשש ממשי לחייה (חדשות 2)

ז'ורז'ט חזיזה, בת 56, אותרה הערב בריאה ושלמה בירושלים, כך נמסר ממשטרת ישראל. זאת לאחר שחזיזה הוגדרה "נעדרת" ב-72 השעות האחרונות.

חזיזה נעלמה לאחר שירדה מדירתה לכיוון הכניסה לבניין - ומאז נעלמו עקבותיה. הערב, כאמור, הסיפור נגמר טוב.

"הייתה אמורה לאסוף אותה מונית למרכז תעסוקה שהיא עובדת בו", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט עליזה, אחותה של ז'ורז'ט, אשר לוקה בפיגור קל, מוקדם יותר היום, כשעוד היה חשש לחייה. "מאותו רגע אנחנו לא יודעים איפה היא".

כשיצאה מביתה לבשה ז'ורז'ט חולצת פסים בהירה ומכנס אדום. מבנה גופה מלא, גובהה כ-158 ס"מ ושיערה קצר אדמדם. היא דוברת ערבית מרוקאית בלבד. "היא מתקשרת בעיקר עם בני המשפחה, ולא עם זרים", הסבירה אחותה.

איך הגיעה לצפון?

לאחר שנערכו חיפושים נרחבים באזור פתח תקווה, התקבלו לפתע פניות אזרחים שטענו כי ראו אותה בצפון. לדבריה של עליזה האחות, גם איכון שעשתה המשטרה על הטלפון הסלולרי של ז'ורז'ט הראה שהיא נמצאת באזור הצפון.

"אנחנו רק מתקרבים, ולא ממש נוגעים בה", סיפרה עליזה בכאב. "ככל שהזמן נוקף אני יותר ויותר מפחדת, אולי מישהו יאסוף אותה. ואין לי מה לעשות".

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק