בן 16 הותקף ע"י 2 בוקסרים ונפצע בינוני

רוי אלדר, תלמיד תיכון בן 16, המתין ביום הראשון ללימודים בתחנת האוטובוס במושב בצרה להסעה לבית הספר - אך אז תקפו אותו 2 כלבים מסוג בוקסר בפלג גופו התחתון. אלדר נפצע בינוני, וסביר להניח שנמנעה פציעה קשה יותר כשהצליח לחמוק לתוך מכונית שהגיעה למקום

כלב בוקסר. ארכיון (רויטרס)

זה קרה ביום הראשון ללימודים. רוי אלדר, בן 16 ממושב בצרה, המתין בתחנת ההסעה לבית הספר כאשר לפתע תקפו אותו שני כלבים מסוג בוקסר בפלג גופו התחתון. הוא נפצע, ופונה במצב בינוני לבית החולים מאיר בכפר סבא.

"מכרה של אמא שלי הגיעה וקראה לי להיכנס לרכב", סיפר אלדר לחדשות 2 באינטרנט. "גם כשניסיתי לברוח לא הצלחתי לחמוק מהם. אחד מהם פשוט ננעל לי על השוק. גם כשניסיתי להיכנס לאוטו הם המשיכו לרדוף אחריי וניסו לנשוך אותי. אני לא יודע מה היה קורה לולא הגיעה אותה חברה של אמא".

לאחר המקרה, חיפש רב סמל דן פרץ מהשיטור הקהילתי במועצת חוף השרון, את בעלי הכלב. הוא שאל את השכנים במושב, ואיתר כלב שעונה לתיאור של הנער. הוא תשאל את בעליו, צעיר בשנות ה-20 לחייו, שנמלט עם רכבו באמצע התשאול.

אמו של הצעיר שכנעה אותו להסגיר את עצמו ואת כלבו, שהושם בהסגר. בהמשך גם הגיעו לכלב השני, ששייך לתושב הבית הסמוך. גם הוא הושם בהסגר.

מבירור ראשוני עלה כי אחד מהכלבים יצא מהסגר רק לפני כשבוע. בעלי הכלבים עוכבו לחקירה ונפתח נגדם הליך פלילי.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק