קריית אתא: בן שנתיים יצא מהגן ושוטט לבדו ברחוב

שוטרת בחופשה הבחינה הבוקר בפעוט בן שנתיים שהסתובב לבדו ברחובות קריית אתא. לאחר שהצליחו לאתר את אביו, התברר כי הפעוט יצא לבדו מגן הילדים. בעל הגן והגננת עוכבו לחקירה

הסתובב לבדו ברחוב, אילוסטרציה (חדשות 2)

פעוט בן שנתיים נמצא הבוקר משוטט לבדו ברחובות קריית אתא. לאחר שאביו אותר, התברר שהפעוט יצא מגן הילדים מבלי שהגננת הבחינה בכך. במזל, שוטרת מצאה את הפעוט כשהוא בריא ושלם. בעל הגן והגננת עוכבו לחקירה.

מפקד משטרת זבולון ניצב משנה בני אבליה סיפר לחדשות 2 באינטרנט, כי "שוטרת בחופשה הבחינה בפעוט מסתובב ללא השגחה ברחוב ולקחה אותו לתחנת המשטרה. השוטרים בתחנה הצליחו השוטרים לדובב את הפעוט ולאתר את אביו, שסיפר שהשאיר הבוקר את בנו בגן הילדים".

אבליה מוסיף ומספר כי על פי ההערכות הפעוט היה מחוץ לגן כרבע שעה ורק במזל הוא נמצא ללא פגע. בעל הגן, שהיה באותה העת בגן והגננת עוכבו לחקירה.

בן חמש נמצא משוטט בנתניה

לפני כחודש ילד בן חמש נמצא משוטט לבדו בין מכוניות במרכז העיר נתניה. שוטרי סיור שמצאו את הילד לקחו אותו לתחנה ושם התברר - הילד יצא לבדו מגן הילדים והגננות כלל לא שמו לב.

לאחר שהילד נלקח לתחנה, שם קיבל ארוחת צהריים חמה החלו השוטרים לפעול לאיתור בני משפחתו.
רק כעבור שעה וחצי התקבלה הודעה מגן ילדים בעיר על היעדרות הילד. שוטרי התחנה עצרו לחקירה את הגננת, והורי הילד נקראו למקום וקיבלו בחזרה את הילד לידיהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק