פרויקט מגיש נולד: מחכים לכם ברמת גן

מאות כבר הגיעו במהלך השבועות האחרונים לפתיחת עמדת "מגיש נולד" בקניון עזריאלי בתל-אביב, בגבעתיים, בחיפה ובאור יהודה כדי לנסות את מזלם בהגשת מהדורה. עכשיו הגיע תורם של הרמת-גנים שמוזמנים לנסות את יכולתם בהגשת מבזק בקניון איילון בעיר

האם כבר הגשתם מהדורת חדשות? היום זו ההזדמנות האחרונה שלכם לעשות זאת במסגרת "מגיש נולד". מדובר בפרויקט משותף של מהדורה ראשונה ושל חדשות 2 בפייסבוק שמאפשר לכם להגשים חלום.

אחרי שבועיים מטורפים, בהם הגיעו מאות לעמדת השונות של "מגיש נולד" בקניון עזריאלי בתל-אביב, בגבעתיים, בחיפה, באור יהודה, במודיעין ובירושלים כדי לנסות את מזלם הפרויקט יגיע ליומו האחרון. היום זה תורם של תושבי רמת גן והסביבה, היום שיוכלו להימלט מהחום למזגן בקניון איילון הממוזג ברמת גן ולהגיש את מהדורת החדשות שלכם בין השעות 9:00-22:00.

עמדה של התחרות מוצבת בקניון עזריאלי ברמת גן, קניון איילון, וכל המבקרים מוזמנים להיכנס לעמדה ולהקליט מהדורה אישית משלהם. המהדורה נראית ממש כאילו צולמה באולפן בו יושבת כל ערב יונית לוי.

במהלך הצילומים ניגשו לעמדה הממוחשבת מאות בני אדם מכל הסוגים והמינים: צעירים, מבוגרים, דתיים, חילוניים, נשים, גברים וגם שתי בנות חירשות מנתניה, שהקליטו מהדורת חדשות בשפת הסימנים, בשביל הקהילה שלהן.

אז איך זה קורה? אין טקסט כתוב מראש, כך כל אחד יכול להגיש את המהדורה שלו, ומי שמקבל את פניכם זה אורן וייגנפלד, מגיש מהדורה ראשונה שידריך אתכם כיצד להקליט את המבזק שלכם. אנחנו מצלמים 30 שניות של סרטון בו אתם מגישים, מעלים אותו לעמוד המיוחד של "מגיש נולד" בפייסבוק, והסרטון שיזכה בהכי הרבה "לייקים" יזכה בהופעה טלוויזיונית בחדשות 2.

איפה ומתי אפשר לצלם את המהדורות?
היום: עזריאלי ברמת גן - קניון איילון

בואו להגיש את המהדורה בעצמכם

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק