פרויקט מגיש נולד: מחכים לכם ברמת גן

מאות כבר הגיעו במהלך השבועות האחרונים לפתיחת עמדת "מגיש נולד" בקניון עזריאלי בתל-אביב, בגבעתיים, בחיפה ובאור יהודה כדי לנסות את מזלם בהגשת מהדורה. עכשיו הגיע תורם של הרמת גנים שמוזמנים לנסות את יכולתם בהגשת מבזק בקניון איילון בעיר

תושבי רמת גן - היום זו ההזדמנות שלכם להגיש מהדורה: פרויקט משותף של מהדורה ראשונה ושל חדשות 2 בפייסבוק מאפשר לכם להגשים חלום.

מאות כבר הגיעו לפתיחת עמדת "מגיש נולד" בקניון עזריאלי בתל-אביב, בגבעתיים, בחיפה, באור יהודה, במודיעין ובירושלים במהלך השבועות האחרונים כדי לנסות את מזלם, וכעת מגיע תורם של תושבי רמת גן והסביבה. היום תוכלו להימלט מהחום למזגן בקניון איילון הממוזג ברמת גן ולהגיש את מהדורת החדשות שלכם בין השעות 9:00-22:00.

תחרות "מגיש נולד" יצאה לדרך בתחילת השבוע שעבר, והטירוף בעיצומו. עמדה של התחרות מוצבת בכל יום בקניון עזריאלי אחר, וכל המבקרים מוזמנים להיכנס לעמדה ולהקליט מהדורה אישית משלהם. המהדורה נראית ממש כאילו צולמה באולפן בו יושבת כל ערב יונית לוי.

במהלך הצילומים ניגשו לעמדה הממוחשבת מאות בני אדם מכל הסוגים והמינים: צעירים, מבוגרים, דתיים, חילוניים, נשים, גברים וגם שתי בנות חירשות מנתניה, שהקליטו מהדורת חדשות בשפת הסימנים, בשביל הקהילה שלהן.

אז איך זה קורה? אין טקסט כתוב מראש, כך כל אחד יכול להגיש את המהדורה שלו, ומי שמקבל את פניכם זה אורן וייגנפלד, מגיש מהדורה ראשונה שידריך אתכם כיצד להקליט את המבזק שלכם. אנחנו מצלמים 30 שניות של סרטון בו אתם מגישים, מעלים אותו לעמוד המיוחד של "מגיש נולד" בפייסבוק, והסרטון שיזכה בהכי הרבה "לייקים" יזכה בהופעה טלוויזיונית בחדשות 2.

איפה ומתי אפשר לצלם את המהדורות?
היום ומחר: עזריאלי ברמת גן - קניון איילון

בואו להגיש את המהדורה בעצמכם

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק