הצעה מפתה לתיירות: סטוצים עם ישראלים

כך משווקים ברוסיה את התיירות לישראל: "אנו מציעים לכן לשלב חופשה לחופי הים התיכון, להכיר את אחת הארצות היפות בעולם, וכמובן - לפגוש גבר נהדר". 40 תיירות מחבר העמים שיבקרו בראש השנה יבלו במסיבה עם 40 גברים ישראלים כשהמטרה ברורה - לא לישון לבד בלילה

מסתבר שתיירות רוסיות נמשכות לישראלים (חדשות 2)

ארץ האהבה? 40 תיירות מרוסיה יגיעו לטיול של ארבעה ימים במהלך ראש השנה, מלבד לביקורים המסורתיים בירושלים, בת"א ובים המלח, תתווסף גם פעילות אחרת "אטרקטיבית" לא פחות - סטוץ עם גבר ישראלי.

חבילת התיור הזו היא ייחודית לנשים רווקות וגרושות מרוסיה ומחבר העמים, כשהאירוע המרכזי בישראל יכלול מסיבה שמוגדרת על ידי המארגנים "מסיבת היכרות ופלירטוטים". האירוע, שייערך במסעדה רוסית, יכלול את 40 הנשים הרוסיות ו-40 גברים ישראלים שנבחרו בקפידה. הגברים הישראלים יצטרכו להרשים את התיירת הרוסיה תוך שבע דקות, אז תעבור התיירת לבחור הבא בתור.

בתום סבב הדייטים המהירים תחל תחרות ריקודים בין הזוגות, מה שאמורה לגרום לכך שהתיירות לא ישנו לבד בלילה בחדרים היקרים שלהן במלונות. "תיירות כזו קיימת ברוסיה ובמדינות אחרות", הסביר אלכס טנצר לעיתון "מעריב", "בדרך כלל מדובר בנשים אמידות שמגיעות לאזורים אטרקטיביים ברחבי העולם לצורך סטוצים".

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק