שוב: כמעט אסון על פסי הרכבת

נהג טנדר שניסה לחצות את פסי הרכבת מדרום לניצנים, החליט לעקוף שתי מכוניות שעמדו לפניו ונעמד על המסילה. למרבה המזל, תצפיתן התריע על התאונה המתקרבת לנהג הקטר, שהצליח לבלום. באירוע לא היו נפגעים אך נזק נגרם למכונית. נהג הטנדר שנמלט מהמקום, נעצר ונחקר

נראה שהתאונות האחרונות שבהן היו מעורבים כלי רכב ורכבות לא מרתיעים את הנהגים. אסון רכבת נמנע הבוקר סמוך לניצנים שבדרום לאחר שנהג טנדר עקף שתי מכוניות שעמדו לפניו והמתינו למעבר הרכבת לאחר ירידת המחסום. הנהג פרץ את המחסום, ונתקע על פסי הרכבת.

למרבה המזל, הצליח נהג הקטר למנוע את התאונה תוך שהוא מבצע בלימת חירום, והצליח לבלום באופן כמעט מוחלט. הרכבת פגעה בטנדר בצדו הקדמי, אך נהג הטנדר לא נפגע מכיוון שהספיק להימלט מהמקום.

כוחות משטרה גדולים הגיעו למקום עם קבלת הדיווח על התאונה, ופתחו בסריקות בניסיון לאתר את נהג הטנדר - שנעצר ונחקר. כעת עוסקים הכוחות במקום בפינויו של הטנדר ובפתיחת קו הרכבת ניצנים-אשקלון לתנועה סדירה.

בתחילת החודש נהרגו שבעה בני משפחה אחת בתאונת רכבת מחרידה סמוך לקיבוץ גת. שבעת בני המשפחה נסעו במיניבוס, שעל-פי החשד פרץ את מחסום הרכבת, נתקע על הפסים ולא הצליח להימלט.

שבעת ההרוגים הם בני משפחה אחת: אריה ברנשטיין, בן 43, רעייתו רבקה בת 41, ילדיהם: יוחנן בן 16, חנה בת 14, מרדכי אהרון ברנשטיין בן 9, הבת מלכה גוטשטיין, בת 21 שהייתה בהריון ובנה התינוק - מרדכי אהרון גוטשטיין בן השנה וחצי.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק