חשד: מתעלל סדרתי בגורי חתולים

עשרות גורי חתולים שנלקחו לאימוץ בחודשים האחרונים נעלמו או עברו התעללות קשה. על פי ההערכות כולם אומצו על ידי אותו אדם שלטענתו, ניסה לגדל חתולים אך פשוט לא הצליח. עמותת "תנו לחיות לחיות" הגישה נגדו תלונה במשטרה

גור חתולים, ארכיון (חדשות 2)

חשד למתעלל סדרתי בגורי חתולים. אב לשלושה מרעננה חשוד שאימץ עשרות גורי חתולים בטענה שהוא מחפש גור חתולים לאחייניתו, אך החתולים שאימץ ככל הנראה נעלמו או עברו התעללות קשה. החשוד מכחיש את הטענות נגדו.

דרור ובת זוגתו מצאו גור חתולים ופרסמו הודעה בכדי למצוא לו בעלים חדשים. השניים פגשו את החשוד ברמת גן ומסרו לו את הגור במחשבה שמצאו לו בית חם. "למחרת הוא התקשר ואמר שהחתול שרט אותו והוא רוצה להחזיר אותו", סיפר דרור למעריב, "כשקיבלנו את הגור בחזרה הוא היה מעולף בארגז, מכוסה דם על הפנים, הוא לא הגיב ולא אכל".

בני הזוג פרסמו את המקרה בפייסבוק ואז התברר להם שעשרות אנשים שפרסמו הודעות לאימוץ חתולים, כבר נתקלו בחשוד בעבר.

מוכר לעמותת "תנו לחיות לחיות"

אתי אלטמן מנכ"לית עמותת "תנו לחיות לחיות" מספרת כי הם מכירים את האיש ממקרים שונים. "הוא מתקשר לאנשים שפרסמו הודעות ומבקש גורים, כשניסינו להבין היכן כל החתולים שאימץ, התברר שהם לא קיימים".

 לפני כשנה, הגישה העמותה תלונה במשטרה נגד האיש שלטענתם פיתח ממש אובססיה לגורי החתולים. "שהגשנו את התלונה התופעה נפסקה אבל כעת הוא שוב מתקשר לאנשים, גם אחרי חצות, ומבקש גורי חתולים", מספרת אלטמן.

כעת העמותה הגישה תלונה נוספת למשטרה. החשוד מצידו מכחיש את כל הטענות נגדו. הוא סיפר שניסה לגדל מספר חתולים אך פשוט לא הצליח. כשהתקבלו נגדו תלונות במשטרה על החתולים שנעלמו הוא טוען שהפסיק לאמץ. "בחיים לא עשיתי רע לאיש או לחיה", הוא אומר.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק