יואל שליט: "שכל אחד יחשוב מה הוא היה מספיק בחמש שנים"

הפעילים ב"צבא החברים של גלעד" יציינו היום יום הולדת חמישי לגלעד שליט בשבי, יחד עם בני משפחתו. בעצרת שתתקיים הערב מול בית רה"מ יוקרא מכתב ששלח נשיא צרפת למשפחה. בעצרת ישתתפו בני משפחתו, פעילים, ואישי ציבור

יום הולדת חמישי לגלעד שליט בשבי: מאות פעלים צפויים להגיע הערב לאוהל במחאה מול בית ראש הממשלה בירושלים לציון יום הולדתו ה-24 של החייל החטוף גלעד שליט, שנמצא כבר 1,525 ימים בשבי חמאס. מדובר ביום ההולדת החמישי שמשפחתו מציינת בלעדיו.

"בואו לזעוק עם אביבה ונועם שליט את זעקת בנם בפני ראש הממשלה", נכתב באתר "צבא החברים של גלעד" שקורא לפעילים להגיע בהמוניהם כדי להגביר את הלחץ על ראש הממשלה בנימין נתניהו לסיים את המשא ומתן ולהשיב את גלעד.

בעצרת צפויים להשתתף חברי כנסת ואנשים מוכרים נוספים ובהם ח"כ דליה איציק, ח"כ אורית נוקד, פרופ' עדה יונת, יעל גרמן, אסנת שיר-וישינסקי ויוכי ברנדס. הזמרת ירדנה ארזי צפויה לשיר בעצרת שתיערך בהנחיית יעל אבקסיס.

לרגל יום הולדתו של גלעד, שלח נשיא צרפת ניקולא סרקוזי מכתב למשפחת שליט שיוקרא הערב בעצרת. "כשהוא נפל בשבי הוא היה בן 19, היום הוא כבר בן 24", אמר אתמול יואל שליט, אחיו של גלעד. "שכל אחד בבית יחשוב מה הוא הספיק לעשות בשנים האלו בחייו, ומי שעוד לא הגיע לגיל הזה ישוב על מה שהוא מתכנן לעשות, ובמקום זה יחליף את זה במה שעובר על גלעד".

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק