"בחורה יפהפייה שאהבה את החיים"

מיטל בן דוד, תושבת אשקלון בת 22, נהרגה ו-4 חבריה נפצעו לאחר שהרכב בו נסעו בדרך חזרה מבילוי התנגש במעקה בטיחות בדרום והתהפך."היא הייתה בחורה יפהפייה שאהבה את החיים", אמר בכאב חבר המקורב למשפחה. "כל אחד שהיה צריך עזרה היא מיהרה לסייע לו"

אסון בדרום: מיטל בן דוד, תושבת אשקלון בת 22, נהרגה לפנות בוקר וארבעה חבריה נפצעו בתאונת דרכים סמוך למושב יכיני. מיטל הותירה אחריה הורים, שני אחים ושתי אחיות.

"אני אפילו לא יודע איך לעכל את הבשורה המרה הזו", אמר בכאב חבר המקורב למשפחה. "היא הייתה בחורה יפהפייה שאהבה את החיים. היא תמיד צחקה, הכי חברמנית שיש. כל אחד שהיה צריך עזרה היא מיהרה לסייע לו".

כוחות גדולים של מד"א ומשטרה הוזעקו לפנות בוקר לכביש 34 בעקבות דיווח על רכב פרטי ועליו חמישה נוסעים בשנות ה-20 לחייהם שהתהפך לאחר שהתנגש במעקה בטיחות בכביש שדרות נתיבות לכיוון אשקלון.

בתום פעולות החייאה במקום נקבע מותה של מיטל. אחד הנוסעים שנפגע קשה בראשו פונה כשהוא מחוסר הכרה ומונשם לבית החולים "סורוקה" בבאר שבע. שלוש פצועות נוספות שהיו ברכב נפגעו באורח בינוני בראש ובגפיים ופונו גם הן לקבל טיפול רפואי בבית החולים.

"קיבלנו הודעה על רכב שהתהפך על הכביש ליד מושב יכיני. למקום נשלחו שלוש ניידות טיפול נמרץ", סיפר זכי הלר, דובר מד"א, לחדשות 2 באינטרנט. "כשהצוות הגיע לזירה הוא ראה רכב פרטי עם חמישה צעירים שהתהפך מספר פעמים על הכביש. שני נוסעים עפו מהרכב ואחת הנוסעות הייתה לכודה. הצוות הרפואי ביצע בה פעולות החייאה מרובות אך לבסוף קבע את מותה".