חשש כבד לחיי צעיר שנעדר בחוף פלמחים

צעיר בשנות ה-20 לחייו נכנס עם חברו לחוף פלמחים ולא שב. החבר חזר לחוף, אך משלא הצליח לאתר את חברו הזעיק את המשטרה. החיפושים אחריו יתחדשו מחר בבוקר. בכנרת נערכו מוקדם יותר חיפושים אחר גבר כבן 60 שנכנס לשחות ונעלם באגם לעיני משפחתו

חשש לחיי שני רוחצים שנכנסו לים ולא שבו: כוחות שיטור ימי עסקו בשעות האחרונות בסריקות אחר שני גברים שנכנסו לשחות ולא שבו. בפלמחים נפסקו בשעות החשיכה חיפושים אחר צעיר בן 20, ובכנרת נערכו חיפושים אחר גבר כבן 60 שנעלם בימה לעיני בני משפחתו.

סמוך לשעה 16:00 התקבל דיווח במשטרה על תושב מרכז הארץ ששהה יחד עם בני משפחתו על סירה בימת הכנרת ונעדר לאחר שככל הנראה נסחף במערבולת. כוחות הצלה בשיתוף שיטור ימי ערכו חיפושים אחריו במטרה לאתר אותו.

בני משפחתו דיווחו שהאיש - בשנות ה-60 לחייו - החליט לקפוץ למים לשחייה קצרה שעה שיתר בני המשפחה נותרו על הסירה. אלא שלרוע המזל, התגלתה תקלה במנוע שסחפה את הסירה הרחק מהאיש מבלי יכולת לשלוט בה.

עברו מספר דקות עד בני המשפחה הבחינו שהאב מתרחק מהם, עד שלפתע נעלם במרחק של 500 מטרים מהחוף. כשאיבדו קשר עין עם האיש, הזעיקו בני המשפחה את המשטרה. כוחות הצלה בשיתוף שיטור ימי פתחו בסריקות בסיוע שתי סירות, אולם עד כה ללא הצלחה.

מספר שעות לאחר מכן התקבל דיווח נוסף, הפעם בדרום הארץ על צעיר בשנות ה-20 לחייו שנכנס לרחצה בחוף פלמחים עם חברו. חברו הזעיק את כוח השיטור הימי לאחר שהתעכב לשוב מהמים, לאחר שניסה במשך שעות ארוכות לחפש אחריו בעצמו. ממשטרת השפלה נמסר כי "החיפושים אחריו יתחדשו מחר בבוקר".

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק