מועדון סקס אלטרנטיבי פועל בנכס של הסוכנות היהודית בת"א

נדמה שלא לזה התכוונו מייסדי הסוכנות היהודית. באחד הנכסים של הארגון, שמטרתו נזכיר להאדיר את המפעל הציוני, באחד הנכסים מופעל מועדון סקס מהזן האלטרנטיבי. בסוכנות מובכים ובמועדון אומרים כי הם פועלים לפי כל האישורים

מאחורי הדלת הנעולה והתמימה שתראו בסרטון פועל מועדון הסקס האלטרנטיבי היחיד בישראל - מועדון הדנג'ן. זהו מועדון מוכר מאוד לחובבי סצינת המין האלטרנטיבי והביזאר, מועדון לחובבי קשירות והצלפות. המועדון שנסגר בעבר נפתח לפני כמה ימים מחדש ברחוב השרון 21 בתל אביב.

ולמי שייך המבנה הזה? תתפלאו לשמוע - לסוכנות היהודית. עיון ברשם המקרקעין מגלה כי הרישום בטאבו הוא על שם קופה לתגמולים ופנסיה של עובדי הסוכנות היהודית לארץ ישראל בע"מ, וחברת השתתפויות בנכסים, חברת בת של הסוכנות היהודית, הנמצאת בבעלות מלאה של הסוכנות.

גם עובדי חברת הבת הרגישו מבוכה כשביקשנו מהם להקים מלונית במבנה, לשירות במבנה המועדון:

נציג החברה: "לא נראה לי את האמת".
חדשות 2: "מאיזו בחינה?"
נציג החברה: "כי אנחנו לא רוצים להתעסק עם זה".
חדשות 2: "וואלה".
נציג החברה: "כן".
חדשות 2: "טוב, אבל דנג'ן זה לא בדיוק מועדון, אתה יודע, מועדון תפילה".
נציג החברה: "נכון, אתה צודק. סוגיה".
חדשות 2: "מי זה 'השתתפויות בנכסים', זה הסוכנות?"
נציג החברה: "זה אנחנו".
חדשות 2: "לא, אבל שייכים לסוכנות?"
נציג החברה: "החברה היא חברת בת, כן".

בסוכנות מובכים

גורמים בסוכנות היהודית הביעו תדהמה על השימוש שעושה הסוכנות בנכסים השייכים לה. אחדים אף דרשו להפסיק את ההתקשרות הזאת, אך לא קיבלו מענה ענייני.

בסוכנות מאוד מובכים מהסיפור הזה ונותנים את התגובה הזאת: "הנכס אינו בבעלות הסוכנות היהודית, אלא שייך למשקיעים שונים בארץ ובחו"ל ומנוהל בנאמנות על ידי חברת 'השתתפויות בנכסים'. הנכס הושכר למטרת הפעלת דיסקוטק ומועדון ריקודים למבוגרים ולא לכל מטרה אחרת".

תגובת מועדון הדנג'ן: "המועדון מתפלא על הטענות. המועדון הפך מזמן לחלק מהווי התרבות הלגיטימית של תל אביב, ולא פלא שצולמו בו תוכניות רבות ששודרו בפריים טיים של ערוץ 2. המועדון פועל בהתאם לכל האישורים וההסכמים".